Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Beovizija!!!!Ljudi moji... sad bih da se izvinim Rodama, Srpskom Hiphopu, Garavom Sokaku i ostalima. Ovo je vrhunska neprijatnost. Kako je sve bedno. Sve. Svaka sitnica je prejadna. Nema publike, vode i nastupaju retardi... Ne valja im tehnika. Sve crkava. Moze se nozem seci bruka.Jaooo! Aaaaaa! Jebem ti zivot.

Link to comment

Poligraf!Navodno Vucica zvala majka nekog deteta iz bloka 70 da ga pita koje vrste droga postoje, posto su njenom detetu hteli da uvale neku laksu, pa joj on potanko objasnjavao vrste droga. Laksih i tezih! :rolleyes: Majko moja, koji je ovo bolid. Pa ko ovo guta, meni nije jasno!?

Edited by maksas
Link to comment
Poligraf!Navodno Vucica zvala majka nekog deteta iz bloka 70 da ga pita koje vrste droga postoje, posto su njenom detetu hteli da uvale neku laksu, pa joj on potanko objasnjavao vrste droga. Laksih i tezih! :rolleyes: Majko moja, koji je ovo bolid. Pa ko ovo guta, meni nije jasno!?
"Ekstezi, ekstazi.... tako nešto" :lol:
Link to comment

Vučić na B92.Beše i grobar u sklopu svoje preCedničke kampanje na istoj stanici.Znači definitivno je legalno biti nacional-socijalista u ovoj nazovi državi.Sreća pa daljinski fercera bez greške.

Link to comment
"Ekstezi, ekstazi.... tako nešto" :lol:
Jao, nije valjda to rekao. Kao ne zna kako se tacno zove! Jao, majku mu pickoustu, kako pali ovaj narod. Tako je i Toma kad je bila ona frka oko Miskovica i LDP-a za govornicom u skupstini, pokusavao da se seti kao se zove Miskovic: pa Miro... Mili... jao pa kako bese...Miroslav, Miroslav, da. Prosta seljacka fora da ispadne kao da oni sa tim nemaju veze, da su oni kao fini, a ovaj narod se na to pali ko hepo kocka. Babe i cice sto citaju kurire i sl. uvek kazu: ma sta radikali, vidis da Toma ni ne zna kako se Miskovic zove ili ma sta, vidis da Vucic ni ne zna kako se zovu te droge, on je fin momak, iz kraja :lol::rolf:
Link to comment

specijalno izdanje Kursadžija na Pinku pod naslovom Kursovizija, hahah, ovo je odlično...čudo jedno kako jedna krajnje banalna parodija Beovizije ispada bolje i zabavnije od regularnog festivala :lol: koja sprdnja, voditeljka najavljuje numeru: muzika: D. šutanovac, tekst: B. Tadić, i sve na tu foru ali sa živom svirkom u studiju, odličan ganci orkestar sa violinama i tamburicama cool.gif

Link to comment

je l' gledao neko sinoc film Klopka na RTS? Ja sam zaspala kad je Glogovac polupao stan a klinac pobegao iz bolnice, pa ako bi neka dobra dusa da mi oprica sta se desilo do kraja:)

Link to comment
je l' gledao neko sinoc film Klopka na RTS? Ja sam zaspala kad je Glogovac polupao stan a klinac pobegao iz bolnice, pa ako bi neka dobra dusa da mi oprica sta se desilo do kraja:)
Nisam gledao ali cu ti prepricati...Bilo je tesko, sumorno i napeto, mucno... neko je sigurno emigrirao u Kanadu pa ce se vratiti taman kad se navikne na normalno a ovde svi u kurcu. Godine ratova i sankcija i kriminala pojele su citavu jednu generaciju. Kraj je ostavio pitanje ali i malo mesta za optimizam.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...