Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Taj Smiljanicev M.Kampf treba da ima podnaslov: Zasto i koliko se divim Adolfu Hitleru. Ono je strasno. Kupio sam proslogodisnje izdanje, ne pise ko je izdavac. Unutra Hitlerove manekenske slike za mlade naciste... Na koricama blurb u kojem vidimo koliki je Hitler genije i kako se jos tada borio protiv globalizacije. Predgovor novom izdanju ceo o Kosovu! Ono je tako bedna svinjarija da sve vristi! Onda on uhvati da laze kako tamo pise nesto kao "Razmatranja MRACNIH teza A.H." Ne pise nista takvo! Naprotiv. Sumanuta lazovcina!

Link to comment

Kako mi je drago sto razvaljuju ovog kretena iz delte!!!P.S. Olja toliko banalizuje i toliko lupeta, da je to strasno.

Edited by kojot
Link to comment
Mi izgleda gledamo dve različite emisije. Ova novinarka veze sa životom nema. O Verici ne treba trošiti reči.
Molim te kazi mi u cemu je problem??? Zasto veze nema, i sta je problem sa Vericom? Mislim da je odlicno opisala nacin na koji je C market predat Miskovicu, a to je sustina.
Link to comment
Molim te kazi mi u cemu je problem??? Zasto veze nema, i sta je problem sa Vericom? Mislim da je odlicno opisala nacin na koji je C market predat Miskovicu, a to je sustina.
Iskreno, ali najiskrenije, ma koliko mi to bilo teško priznati, ali nisi u pravu što se tiče razvaljivanja.Ni Verica, ni gospođa u crvenim cipelama nisu u stanju da jasno i jednostavno predoče narodu šta i kako je muljano.Još kad je Verica zabrljala s onim: "Ne sme se na državni organ". <_< Lik sipa brojeve, procente, priča jednostavno i "argumentovano" dok se ove dve sapliću o svoje reči.
Link to comment

kao sto rekoh na topiku o c-marketu na politici, verica barac i ruza cirkovic ne bi zajedno umele da obave operaciju barenje 1 jajeta. ne cudi me da ih je delto dinamitas pocistio.

Edited by Larko
Link to comment
kao sto rekoh na topiku o c-marketu na politici, verica barac i ruza cirkovic ne bi zajedno umele da obave operaciju barenje 1 jajeta. ne cudi me da ih je delto dinamitas pocistio.
:) Eno i ja tamo žvrljuno o tome iako mu baš i nije mesto.Baš je bilo bruka, ne zna Verica ni koliko ima maxi objekata, naravno onda ni sa koliko učestvuje na tržištu, poziva se da je "organ" te sa na nju ne može i sl...Ova druga je bila još gora, nisam bio siguran da li je tu zbog afirmacije svog "look-a" ali nije 3 sastavila valjano.šteta, a moglo je biti dobro, jer je ovaj deltaš bio vidno neurozan.
Link to comment
Molim te kazi mi u cemu je problem??? Zasto veze nema, i sta je problem sa Vericom? Mislim da je odlicno opisala nacin na koji je C market predat Miskovicu, a to je sustina.
Nis usao u sustinu debata koje se vode po nasim emisijama- dzaba ti sve receno kad nema pikanterija, tuce, vickastih upadica i sl.
Link to comment
kao sto rekoh na topiku o c-marketu na politici, verica barac i ruza cirkovic ne bi zajedno umele da obave operaciju barenje 1 jajeta. ne cudi me da ih je delto dinamitas pocistio.
ti to zoves ciscenjem? Pa cistio mi je elementarno rasudjivanje, kao da smo svi kreteni dovedeni ovde ko zna odakle, argumenti su mu bili ravni duploj 0, kao ne mogu na Londonsku berzu jer ih Verica Barac optuzuje da su monopolisti, ma daj
Link to comment
Ni Verica, ni gospođa u crvenim cipelama nisu u stanju da jasno i jednostavno predoče narodu šta i kako je muljano.
nije mi jasno sta ti nije bilo jasno u Vericinom objasnjenju, jel bi mozda bio zadovoljan tonskim zapisom sa sastanka u Kostunicinom kabinetu Radulovica-Miskovica-Kostunice-Jochica
Lik sipa brojeve, procente, priča jednostavno i "argumentovano" dok se ove dve sapliću o svoje reči.
lik sipa take nebuloze da sam to komentariso vec na dugom mestu, ne mogu opet, pa naravno u moru minimarketa po celoj SrBiji da su se mozda, ali samo mozda zajebali u procentima, realno ne verujem, mene nije ubedio ni jednom svojom reci sem da se spremaju na Londonsku berzu
Link to comment
nije mi jasno sta ti nije bilo jasno u Vericinom objasnjenju, jel bi mozda bio zadovoljan tonskim zapisom sa sastanka u Kostunicinom kabinetu Radulovica-Miskovica-Kostunice-Jochicalik sipa take nebuloze da sam to komentariso vec na dugom mestu, ne mogu opet, pa naravno u moru minimarketa po celoj SrBiji da su se mozda, ali samo mozda zajebali u procentima, realno ne verujem, mene nije ubedio ni jednom svojom reci sem da se spremaju na Londonsku berzu
Nema potrebe za takvim tendencioznim osvrtom. <_< Verica je bila neubedljiva (meni to mnogo ne smeta, jer imam dosta jasnu sliku kako Mišković radi, i sa dobavljačima i sa konkurencijom a i sa svojim radnicima), te mi nije uopšte mio.Verica je dala objašnjenje kako je kupljen C market i tu je stala, nije imala podatke kojim bi se suprostavila ovm deltašu.Ako on kaže, Mi imamo samo 30% učešća na tržištu, nismo monopolisti, onda ona treba da da kontraargumentaciju.Razumeš?Nije znala ni koliko ima maloprodajnih objekata u Srbiji, ni koliko ima maxi-a, nije znala sa koliko procenata Delta učestvuje u nabavci i distribuciji robe široke potrošnje i sl.Jednostavno nije imala podatke. Može to da se tebi ili meni ne sviđa ali je fakat da je bilo tako.
Link to comment
Muzika je ponovo :s_w: Cak se javio i neki Srbenda da je pohvali sto je konacno pustila nasu muziku.
Pustila mu stvar a nije mu dala da se izjasni o dami/ gosci.Nego, sto joj toliko smeta Komsiceva izjava? Ne znam, samo, kako bi se nas Velja izrazio kad bi neko npr. iz Hrvatske izjavio da su prioriteti politike Hrvatske Srem i BiH (bilo koji entitet)?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...