Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

ajd ako neko sazna da li je stvarno od srca volela bih da znam. verovatno nasledjeno. ne bih volela da je od neceg drugog, valjda nije bio toliko lud ...meta svuda ima, bas je katastrofa. mnogi nasi koji dodju ovde da se probiju zaglave u krugu droge...nisam znala coveka, bas je mlad otisao i mozda mi teze pada sto je ovde umro, ipak nije isto da je u srbiji. ljudi ne shvataju koliko je tesko uspeti u holivudu i samo velika sreca i preporuke mogu da te povuku da udjes u studio svet ali nista ne znaci da ces tu ostati.

Link to comment

Ух, убедачио сам се баш. Урош је био збиља један од занимљивих људи са ФДУ моје генерације.  За пар класа био је спред своје класе.

ajd ako neko sazna da li je stvarno od srca volela bih da znam. verovatno nasledjeno. ne bih volela da je od neceg drugog, valjda nije bio toliko lud ...meta svuda ima, bas je katastrofa. mnogi nasi koji dodju ovde da se probiju zaglave u krugu droge...nisam znala coveka, bas je mlad otisao i mozda mi teze pada sto je ovde umro, ipak nije isto da je u srbiji. ljudi ne shvataju koliko je tesko uspeti u holivudu i samo velika sreca i preporuke mogu da te povuku da udjes u studio svet ali nista ne znaci da ces tu ostati.

Какав бре мет? Каква дрога?

Разрађивао је пар занимљивих пројеката, али он једноставно није био за Холивуд на почетку 21-ог века.

Link to comment

aman ja pitam vas! nisam rekla da jeste. da li ja tako lose pisem ili vi prebrzo citate?!?

 

sad procitah ponovo sta sam napisala. vas dvojica se obuzdajte. uzmite malo odmora, niste dobro.

Edited by mustang
Link to comment

Pa gi si iz čista mira ubacila drogu u priču. Nisi pitala nego si napisala da se nadaš da nije od droge. To je daleko od istog...

poucena vidjenim (ne uros s. , neki drugi nasi koji su u svetu filma) ... kako god otisao je relativno mlad covek.

Link to comment

poucena vidjenim (ne uros s. , neki drugi nasi koji su u svetu filma) ... kako god otisao je relativno mlad covek.

Е, то ти је то.  Ако је наш уи у свету филма мора да се одваљује од коккса или мета.

Link to comment

Oćeraste mustanž puritanstvom. Jebati ga. U holivudu kad odapne neko mlad uglavnom se gazio nečim. I meni bilo čudno da se P.S.H. overio žutim, al tako je. Matorce pak nalaze sa kaišem oko vrata i kvake.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...