Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Kako vidite potencijalni fajt Billy Joe Sandersa i Golovkina? Realno je BJS bezao kao djavo od krsta i cekao da Golovkin udje u godine. Ako ne bude nista od Canelo meca i obojca pobede U predstojecim mecevima ,mozda bi sledeci mec mogao da bude izmedju njih na jesen?

Edited by askeladden
Norveska tastatura
Link to comment
On 07/04/2018 at 8:35, Bright Billy said:

da, odlicno su to sve smislili. ja navijam za murata, ali i usyk je car. svideo mi se i deo turnira u super srednjoj, pogotovo groves vs eubank a posto u sustini vise volim kikboks navijao sam za nikija kad je uleteo ko zamena u polufinalu. vidim da su krenuli da organizuju i sledecu sezonu, al jos nisu rekli koje ce kategorije da pokriju...

I ja bas gotivim obojicu, maltene mi je sve jedno ko ce pobediti izmedju njih dvojice, sjajan match up u svakom slucaju.

 

Samo me malo brine jedna stvar, primetio sam da je Usyk promenio stil posle borbe sa Glowackim i prekida saradnje sa trenerom Ali Bashirom ili kako se vec zove. Licno i onako vise volim agresivnije stilove, ali mi je tuga sto Usyk u zadnjih par meceva ne koristi ni priblizno rad nogu koliko je to ranije cinio, sto je steta jer nikad u zivotu nisam video kruzera ili teskasa koji se tako dobro kretao. Dok je boksovao na taj nacin bio je nedodirljiv, dok sad prima vise udaraca.

 

Usyk, Gassiev i Briedis su najavili prelazak u tesku kategoriju posle turnira, bice zanimljivo videti to.

 

Govori se da planiraju superflyweight kategoriju kao jedan od turnira ove godine.

 

U polu-teskoj Bivol odusevio protiv Barrere.

 

A 12. Maja Loma boksuje protiv Linaresa za pojas u 135lbs. Floyd posle nesuglasica sa Tank Davisom najavio da dogovara mec izmedju Tanka i Lome, samo ne znam koliko je to istina, a koliko je hajp za sledeci Tankov mec.

Link to comment
On 07/04/2018 at 13:18, askeladden said:

Kako vidite potencijalni fajt Billy Joe Sandersa i Golovkina? Realno je BJS bezao kao djavo od krsta i cekao da Golovkin udje u godine. Ako ne bude nista od Canelo meca i obojca pobede U predstojecim mecevima ,mozda bi sledeci mec mogao da bude izmedju njih na jesen?

 

Tako se prica, pregovori su navodno u toku za na jesen. Slazem se sa svim recenim. BJS je napredovao i definitivno je to drugaciji mec od onog kako bi izgledao da su se borili pre 2-3 godine, bice teze za GGGja, ali mu i dalje dajem blagu prednost i moguc prekid u kasnim rundama jer Lemieux ne zna da presece ring ni priblizno kao Golovkin.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

prvi put sam video nekog da se onako lepo posibo sa lomacenkom, kolko sam skapito na kraju je ostao bez goriva i pao. u svakom slucaja, odlicna pegla... 

Link to comment

Poslao Lomachenka na pod u sestoj,onda poklekao pod kumulativnom stetom i strasnim udarcem u jetru u desetoj.

Nokdaun u sestoj je bio bas lep,skolski.

Link to comment

Odlican mec, Linares je bio kompetitivan ali sam imao Lomu 6-3 u rundama, delovao je Linares odlicno u momentima, cak je negde u 8-9 rundi Loma delovao kao da je ostao bez ideja kad je Linares ispaljivao duze komboe od po 4-5 udaraca cim mu se Loma priblizi, ali Loma je vecinu udaraca blokirao i eskivirao, naravno Golden judges su bili spremni da uniste jos jedan mec nije bilo nokauta, ali svaka cast obojici na vrhunskom boksu. Bas se videlo da Loma nema frejm, ni dovoljno jak udarac da bi se nosio sa dosta tezim protivnicima kada rehidriraju, bar ne do te granice ko nekad Pacquiao koji je mogao da se popne u vise kategorija zahvaljujuci udarcu kroz koji tezi bokseri nisu mogli da se jednostavno prosetaju bez straha (Loma 138lbs u ringu, Linares 152lbs), ali je pokazao srce. P4P #1.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Inoue danas nokautirao Mcdonnella u prvoj rundi u svom debiju u bantam kategoriji. Vec je bilo dogovoreno da pobednik ovog meca ucestvuje u World Boxing Series bantamweight turniru koji pocinje uskoro. Bantam nije neka posebno jaka kategorija ali ucestvovace svi top bokseri iz divizije, Inoue protiv Zolani Tetea bi bio odllican mec. Afrikanac nema uzbudljiv stil ali je jak ko zemlja, dobar je tehnicar i do sada je delovao za klasu iznad ostalih u kategoriji. Ipak tu favorizujem brata japanca.

Link to comment
  • 3 weeks later...
21 hours ago, Bright Billy said:

crawford iskolovao horna nocas...

Vaistinu iskolovao. Bilo bi kul da dogovore Crawford vs Spence u skorije vreme. Ili Crawford protiv Thurmana, ili protiv Kavaliuskasa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...