Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da da..brani se da je jeo meso iz Meksika,koje je puno steroida,lol. Verujem da Jones sprema fake racun iz Tihuane za sledeci fajt. Elem,pao je kod WADA agencije.Max Kellerman je izneo pikantan podatak da se u bokserskim krugovima USADA smatra pay not to get caught agencijom.To mi se iz perspektive ufc cini vrlo logicnim,buduci da je jedini efekat USADA agencije bio da rasture Brazilske borce koji i nisu bas komercijalno isplativi,a pri tom dopingovani ljucki onako.

Link to comment
  • 4 weeks later...
20 minutes ago, Jozef K. said:

Očekivao sam da Joshua lako izađe na kraj. Ovo je sasvim zanimljivo.

Reziseri nemaju sta da puste kao hajlajtse rundi  :14_relaxed:

Giri -Karjakin  >>> Joshua-Parker

Link to comment
On 04/04/2018 at 17:22, askeladden said:

Jebo majku svoju.Koliko sam razabrao sa Ytuba,Canelo je dva puta pao na istu supstancu.

Jeste 2 puta i to prvi pozitivni test je imao abnormalnu kolicinu klena. Nisam ocekivao da mec bude odlozen, s'obzirom na to koliko je Canelo zasticen, ali sam prijztno iznenadjen. Ne zelim vise ni da vidim rematch jer se i prvi kasno odrzao, mada ne bi me cudilo ni da se desi sledece godine jer GGG nigde drugde ne moze da uzme tolike pare.

 

Od zasad zakazanih meceva jedva cekam Usyk vs Gassiev, to ce biti bolesno dobar mec. Jeste li ispratili turnir u kruzer diviziji? Nikad nisam gledao jaci i kvalitetniji turnir.

Link to comment

da, odlicno su to sve smislili. ja navijam za murata, ali i usyk je car. svideo mi se i deo turnira u super srednjoj, pogotovo groves vs eubank a posto u sustini vise volim kikboks navijao sam za nikija kad je uleteo ko zamena u polufinalu. vidim da su krenuli da organizuju i sledecu sezonu, al jos nisu rekli koje ce kategorije da pokriju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...