Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

evo kraljevske porodice.njeno visocanstvo olga (kraljica majka)olgicadk4.jpgnjegovo visocanstvo kraljevic lotrek (glupi sin, koji nikada nece sesti na presto)lotrekyk4.jpgposinak anubus (lisen naslednih prava na presto, ali punopravni uzivalac kraljevskih privilegija) img3695rw8.jpgto be continued....

Link to comment

Stavicu i ja slatke slike ali prvo da nešto pitam kolege mačkare. Imam mače, ženku od jedno 4 meseca. Već je čišćeno od parazita preparatom "Vitaminthe". U ponedeljak imam zakazano kod veterinara da mače pregleda, bocne i šta već treba, ali nešto me malo brine. Mala je razigrana i vesela, ali joj se stomak čini malo uvećanim, naduvenim, i to ne uvek u istom obimu. Ne izgleda strašno, ali maca ponekad odlučuje da spava na boku. Kaka joj je normalna, bez parazita. Kada ne jede neko vreme, tipa kada je ujutru zateknem gladnu, čini mi se da joj je stomak normalan.Da nije u pitanju nadimanje od suvih granula (uglavnom Royal Canine) koje zalije sa hektolitrom vode? Danas prelazim na potapanje granula da "ogreznu". Valjda će to pomoći.Ima li neko iskustvo sa mačićima i stomačićima?

Link to comment

ima suve hrane koja ne bubri. to se desava samo sa onom koja je jako suva. pokusaj da nadjes onu masnu, em je mace vole, em je bolja za njihov stomak. mozda ne i za lipidni status, ali jbga nema savrsenih resenja.

Link to comment

Hvala kolegama, narocito Fedri, jer sam jutros rano skuvao malo piletine i dao joj, i privremeno je lisio suvih granula. "Izduvala" se kao balon do sada, cini se da ju je neki sastojak u granulama nadimao, ko ce ga znati.

Link to comment
Hvala kolegama, narocito Fedri, jer sam jutros rano skuvao malo piletine i dao joj, i privremeno je lisio suvih granula. "Izduvala" se kao balon do sada, cini se da ju je neki sastojak u granulama nadimao, ko ce ga znati.
Link to comment

evo ti macaka koliko hoces. taman i da demantujem te tvrdnje da je dzeronimo debeo i veliki.na prestolu, ipak je potomak kraljice majke olge:maca1gv6.th.jpgnajlepse je sedeti tamo gde se ne smemaca2wf3.th.jpgnisam nista slomiomaca3xg3.th.jpgostvarila su se larkova predvidjanja: fudbal se ne propustamaca4fe5.th.jpgnajdraza aktivnostmacala7.th.jpgdruga najdraza aktivnostmaca5do3.th.jpg

Link to comment
gazzo, ko su ovi žutaći?lubo, nemoj da linkuješ na te malecne slajbe...
glavni zutac je dzeronimo, lubin l(j)ubimac, neustrasivi sin kraljice olge i sultana sulejmana velicanstvenog. evo ga ovde sa svojim starijim bratom lotrekom:p1010012ed3.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...