Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kija mi macak u ormanu. Kad je ljubavnik kog ni najdeblji minus ne moze da spreci.

 

Related 18+ vic

 

Spoiler

Februar, srce puca od hladnoće. Jedan mačor šeta ulicom, digao rep i čeka da natrči neka mačka. Kad, eto, u susret mu ide malo jadno mače.

-Hajde, vodim te da nešto tucamo – kaže mačor i skoči na ogradu, pa onda na krov. Ono malo jadno mače, nekako se pope na krov i čučnu pored mačora. Prolazi vreme, gore visoko vetar zavija, srce se ledi od hladnoće. Deset minuta, 15, pola sata…sat. Nigde ni jedna mačka makar da se pojavi. Malo mače se skupilo, nije mu ni do čega. Onda se stidljivo okrenu prema mačoru pa reče:

- Čiko, izvini, ja ću da tucam još minut-dva pa idem. Hladno mi je.

 

Link to comment

Ja mojima sadio macju travu al nisu bili fascinirani. Sa maslinkama uglavnom lude pa sam ocekivao da ce voleti i travu jer je valjda ista aktivna supstanca.

Link to comment

Mi smo to radili sa našim Markom pre četvrt veka ... standardna stvar bila.

Btw. ovaj moj džindža-nindža sam uskoči na terasu te visine, ne treba mu lift. :) (Al nije debeljko k'o ovaj slatkiš^).

'Ladno skače 2m uvis... nije to mačka, to je gepard.

Link to comment

Ma, Markiz sigurno može da lagano skoči do prozora, ali što bi se cimao.  :D

A jeste li videli da ima i prolećna(letnja) varijanta, bez snega. Babuška je najjači lik.

Link to comment

Slatko je ovo sa Markizom, ali me malo cudi da nisu postavili neke jednostavne merdevine za njega, posto nije tako visoko. Ili mozda prosto uzivaju da mu ovako sluze :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...