Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Macke uglavnom tolerisu decu preko svake mere.

 

Zivka i Mile su prema bebi bili toliko nezni da su me posteno iznenadili, prosto nisam ocekivao tu vrstu paznje. Mislio sam da ce macke uglavnom da se sklanjaju od nje. Kasnije je bilo i zagrljaja i vuce za rep (sto smo zabranjivali) ali obe macke su bile iznenadjujuce tolerantne. So, cesalj u ruke da svaki dan skidate opale dlake (nije dobro za bebu da budu po namestaju i vazduhu), sve ostalo ce biti OK

Edited by Caligula
Link to comment

To,  šamarčina, šta se pućiš. Orijentalna kratkodlaka mačka, persona, imala sam prilike da se malo družim sa njima, divne su.

 Ali, ipak, ipak, nema te dobroćudnosti i mirnoće kao kod persijanera.

 

Mimi preporučuje jastučiće punjene macinom travom za igru iz  DM-a.

Edited by halloween
Link to comment
14 hours ago, renne said:

A biće isto, ako imate iole normalnu mačku. Čuvaće ga, i maziće ga i paziće ga

 

14 hours ago, Caligula said:

Macke uglavnom tolerisu decu preko svake mere.

 

Zivka i Mile su prema bebi bili toliko nezni da su me posteno iznenadili, prosto nisam ocekivao tu vrstu paznje. Mislio sam da ce macke uglavnom da se sklanjaju od nje. Kasnije je bilo i zagrljaja i vuce za rep (sto smo zabranjivali) ali obe macke su bile iznenadjujuce tolerantne. So, cesalj u ruke da svaki dan skidate opale dlake (nije dobro za bebu da budu po namestaju i vazduhu), sve ostalo ce biti OK

 

Verujem da ce Mita biti okej, zapravo da ce pojedinacno biti okej, ali kako Minnie i dalje ne podnosi Mitu, pitam se kako ce se to sve odraziti na istrazivanje novog bica (s' obzirom na to da se proslog puta, kada se pojavio novi macak u kraju, Minnie udruzila sa njim protiv Mite :D ) Bumo videli :) U slucaju da ne ide dobro, liferovacemo ih (ili problematicnijeg od njih) kod prijatelja.

 

13 hours ago, aram said:

 

eee, dotle doslo! pa cestitke :)

 

ILwYfvsDq5hTAdPN5AG2HXnH1dmbmPQEoTtEiJw2

 

1 hour ago, halloween said:

Mimi preporučuje jastučiće punjene macinom travom za igru iz  DM-a.

 

Znas na sta je Mita otkidao? Na kesice tj. ambalazu od kesica domaceg caja (Fruktus, "za laku noc") koji u sebi sadrzi valerijanu :) Kako bih otvorila kesicu, tako bi dojurio i krenuo da krizira ;D Trljao bi se o omot nekoliko minuta, kao nenormalan.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
On 21.2.2018 at 1:37 PM, Majo said:

Kako si samo nonsalantno provukla:)

 

Cestitke :)

 

Hocu ja to tako :blush: Hvala ILwYfvsDq5hTAdPN5AG2HXnH1dmbmPQEoTtEiJw2

 

 

Evo ako ne znate sta cete sa svojim kutijama posle selidbe:

 

https://www.boredpanda.com/carboard-box-cat-city-catthing/

 

 

Sto se tice ovih gotovih skalamerija za pentranje macaka o kojima smo pricali @Pontijak i ja,

Quote

Moja drugarica je kupila svojoj macki jedinici tu `konstrukciju` prilicno je skupa ta zabava, a miljenica je ignorise nacisto.

kada su nase u pitanju, takva ~jednostavna (foto na kojoj je Mita) kosta oko 30 evra, dok je ta veca i komplikovanija kostala nesto preko 100 evra (pre 10 i kusur godina, a vidim da su i dalje slicne cene).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...