Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Kolko leta ima Tara sada?Ja samo po Otelovim rodjendanima shvatam koliko i ja matorim :lol: Ljudi koji imaju decu svoje godine racunaju po deci.Ja se pravim blesava, ali me ti Otelovi rodjendanivrate u surovu stvarnost. A kao da je juche imao 8.nedelja :rolleyes: A u aprilu 8 godina :lol::wub: za Taru..
Tara ima 6, u junu će 7 godina.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pođoh danas do banke da podignem neki keš, i naletim na malo štene onako, tužno,malo, i pokislo.metnem ga pod jašu, pa do banke...i nazad do bake... i ostavim kod bakute. ona se baš obradovala...malo je lošija fotka, al eto nekako mi je drago što ga udomihDSC00784.jpg

Link to comment
DSC02484.jpglovacki pas pored lovine :lol: nije ih ni primetio
Pa kad ga drzish na "lancu" :lol: Ovaj moj ( koji kao treba te zivotinjke da cuva i pazi da se ne razbeze, da ih dovodi u red) bi kao hipnotisan gledao u njih u nadi dasu neke velike macke pa da kao beze a on ih kao juri :D Tako mi je zao sto sam ga naucila da jurca macke pa sad jurca za svakom zivotinjkom ( samo ne za psima), cak i sa konjima imagarcima bi da se nesto zayebava.
Link to comment

Sanjala sam noćas svog blesavog mačorčinu iz perioda kada je bio preslatko mače, kao ovi iz prethodnog posta.Skoro 13 godina bio je sa nama... Nema ga skoro dve godine... Ali i danas čujem kako čeprka po stanu, grebe da mu otvorim vrata, šuška i zavlači se na najneverovatnija mesta. Stalno mi se plače što ga nema, ali i ne mogu da se ne nasmejem kad se setim pogleda, poza, lopovluka, dovijanja da se domogne hrane, štetočinstava... joj, kakva je to budalica bila. :cry: & :lol: Užasno mi nedostaje.Dok je bio mali, mislili smo da nam je neko podmetnuo vevericu ukrštenu sa majmunčićem umesto mačka. Kako je vreme odmicalo, pretvarao se u lenjivca.Većina njegovih fotki mi je u papirnom formatu, a nemam skener. Evo ove dve koje su mi dostupne.kishaqy8.th.jpgizlezavanjerh9.th.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

ovo je bunga, mešanka jamajkanske i kolumbijske doge :lolol:2420157201_b01af8e97c.jpg2420156359_f314f1ea67.jpgusput, ovih dana bi želela da začne pa ako neko ima dasu koji bi mogao da je dohvati na 69cm, nek se javi :rolleyes:

Link to comment
ovo je bunga, mešanka jamajkanske i kolumbijske doge :lolol: usput, ovih dana bi želela da začne pa ako neko ima dasu koji bi mogao da je dohvati na 69cm, nek se javi :rolleyes:
More dobro da nije sa Haitija ili Venecuele :lol: Te doge su vrh.Ko zeli da se pari? Ti ,ona?
Link to comment
More dobro da nije sa Haitija ili Venecuele :lol: Te doge su vrh.Ko zeli da se pari? Ti ,ona?
:lolol: njoj je hitno, ima još dan, dva fore... a ja mogu i da čekam :lol:našli smo joj nekog argentinca, celo jutro su se ganjali po dvorištu i nije mogo da je dovati, malko je niži od nje. bilo je dosta smešno i pomalo tragično :(bunga je zapravo htela da zaduži srbiju nakotom pre nego što zapali u prapostojbinu, zato je hitno... ali izgleda ništa od toga. rađaće u južnoj americi :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...