Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Uvek me uhvati tuga kad vidim kornjačice. :cry: Imala sam do pre godinu dana Gilmora (ponosan mužjak dobio ime Davidu Gilmouru), posle čijeg sam uginuća bila u bedaku mesecima. A uginuo je kada je imao 7 meseci, i to meseca dana nakon što je dobio ženkicu Jules. Kristina je mnogo slatka. To su tako mile životinjice. Dok Gile nije uginuo spavali su jedno na drugom na kamenu. I to - uvek ona na njemu jer je bila manja i mlađa. A onda je ubrzo posle njega, otišla i Jules. I zarekla sam se sebi da nikada više neću imati kornjaču.
:( e,e jbg-a!žao mi je, al nemoj tako! evo ako budem našla Kristini kakvog švalera, rado ću ti pokloniti jednu malu i tajušnu kornjačicu!inače, Kristina ima neke tikove na mog druga, uvek ga juri po kući... :)
Link to comment
:( e,e jbg-a!žao mi je, al nemoj tako! evo ako budem našla Kristini kakvog švalera, rado ću ti pokloniti jednu malu i tajušnu kornjačicu!inače, Kristina ima neke tikove na mog druga, uvek ga juri po kući... :)
Deal! Ali, ne znam kako će Pedja D Cat, mačor reagovati. Hrčka jedva spašavam. :unsure:
Link to comment
Deal! Ali, ne znam kako će Pedja D Cat, mačor reagovati. Hrčka jedva spašavam. :unsure:
:blink: Ništa, pošlaćemo ga kod mačke Božane! Ona živi kod moje bake, al koliko vidim i njoj treba švaler!Bar dok se malo kornjačica ne snađe da beži! cool.gif
Link to comment
  • 1 month later...

Ovo je pre retroaktivno nego update, upravo sam našla fotke iz Novogodišnje noći. Pedja D Cat je imao pravu Christmas crvenu svilenu traku. Kakav blaženi san sa igračkama... wwhufs.jpgEdit je za :wub:

Edited by Mocking Bird
Link to comment
To je zato što jeste njufaundlend. :wub:
Kolko leta ima Tara sada?Ja samo po Otelovim rodjendanima shvatam koliko i ja matorim :lol: Ljudi koji imaju decu svoje godine racunaju po deci.Ja se pravim blesava, ali me ti Otelovi rodjendanivrate u surovu stvarnost. A kao da je juche imao 8.nedelja :rolleyes: A u aprilu 8 godina :lol::wub: za Taru..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...