Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Sestricina dobila, pravog pravcatog, Ono - matura i upis na fakultet i taj rad... :)))

Dosao u 8:30 jutros (otuda Bozic bata) - mi prvo isli na plazu (Laza i to) a onda da vidimo konja. 

Ja kren'o da reklamiram da se ne "sija" k'o neki drugi - al' gledam kad smo se odmakli - svetlije je boje pa se 'sjaj' teze primeti iz blizine... :)

I tako. 

Link to comment

Ovo je ljubav duga 15 godina najmanje...

Bilo u ranijim fazama ono

-'sta ces da budes kad porastes?' 

-konj!

 

 

Inace, Laza vec ima drugara - Rodju (vidi slike od ranije a pogledacu da li imam neku od jutros)...

Rodja je direktan rodjak sa konjOm a nama je 'od tetke'... :)))

Link to comment

Joooj ja iskreno verujem da su konji najlepše životinje, a i najpametnije, samo neće da se hvale....
Nego da podgojiš ti to malo a?


...shiit has hit the fan....

Link to comment

kakva predivna bica ❤️

 

iDemo zavidim na konju :) 

 

moj dosao iz zbunja jureci ptice, ćopa na jednu nogu a na njuski mu 2cm zabodene igle od kaktusa. jos mu nalazim po onoj sto je ćopao ostatke igluca. mora se pincetom vaditi. nije jaukao a ni krvi nije bilo. 

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Joooj ja iskreno verujem da su konji najlepše životinje, a i najpametnije, samo neće da se hvale....
Nego da podgojiš ti to malo a?


...shiit has hit the fan....

Konja ili Lazu?? 

Laza je ok a konj je pod strucnim nadzorom (sestricine moje) - a ona se bakce sa konjima od svoje 4-5e godine...

Ako treba da se podgoji - podgojice, to bar nije problem... :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...