Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Gadjao ga je u glavu, ali je zrno skrenulu o kost i zavrsilo na dnu duplje, veterinar se mucio satima da ga nadje i izvadi. Kad smo ga dovezli ranjenog kod veta prvo je mislio da je površinska rana jer u glavi imao zaboden komad plastike koji se lako izvadio. Zapravo je to bio samo deo posebne probojne dijabole koji se zabada u povrsinu a metak ide dalje. Da vet nije uradio snimak rendgena za svaki slucaj, a onda bio tako uporan i vešt da satima kopa dok nije nasao zrno ne bi bilo nista od trockog.
Ovo je izvadjeno zrnoFB_IMG_1494924952592.jpg

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Prelep je. Najslađe je, kao na drugoj slici, kad zakuntaju, a ispadne im jezičak [emoji5].
Psihopati treba mače koje će da zavoli, pa će mu sinuti šta je uradio. Klinac je, možda, ali samo možda, još ima nade za njega.

Link to comment
On 12/12/2017 at 6:27 AM, mustang said:

laza pravi dasa ali ona crvenanigracka :4_joy:

 

obecavam (samoj sebi) da vas necu nedelju dana masirati sa mojim fotkama, posle ove. od jutros...i onda se pitam sto me sve boli ujutru kad ustanem

 

I #laza porastao - pa presao na istu takvu narandzastu. Igracku.

Edited by iDemo
Link to comment

laza je nesto nervozan?! :D pogled mu "jesi li zadovoljan?"

 

 

moj pas, sin, beba, je nacisto poludeo....fiksirao se na svoj krevet i po svaku cenu zeli da ga unisti...vadi sundjer ...zavrsice na djubristu a igracke u nekoj kutiji. i onako spava sa nama, krevet njegov mu sluzi kao stek za koske i drage stvari. 

 

mislim da mu je potrebna zenka. bas je ono hiper lud. da li da mu kupimo nekog velikog medu, sta vec pa to da zaskace?

Edited by mustang
Link to comment
32 minutes ago, iDemo said:

DRcA3DqUMAADDZy.jpg

Neko na moru, a neko u lavoru, ne? #svanulo #laza

28°C u 5 ujutro 40+ predviđeno tokom dana, prijatno jutro na west-u

pre neki dan sam na plaži videla lazinog brata blizanca. dobro je, bar hoće da se brčka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...