Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

14 minutes ago, Host said:

To je. Protest rasista politicki nekorektnih. 

 

Ako se ne varam prva kampanja te vrste je bila kontra onog raspada od ghostbustersa, tako da istine radi valja naglasiti da borci za nekorektnost takođe definitivno nisu seksisti. :sleep:

Link to comment
9 minutes ago, Host said:

 

Sta mislis, jel TLJ istrolovan ili su gledaoci objektivni? Meni se cini da su bili prilicno darezljivi (7.5)

 

Nisam gledao, nem pojma. Znam da postoji i ta jako problematična linija po kojoj se kritikuje TLJ, ali koliko sam skapirao većina je ipak u fazonu they took our lore.

Link to comment
54 minutes ago, Host said:

Dokaz da nikakvo "silovanje" nije uzrok ovoj kampanji je taj sto se slicne kampanje ne organizuju za filmove koji prikazuju Isusa kao belca ili Ahila kao plavusana. 

 

Za docaravanje Ahila je bitno da glumac moze da verno prikaze beskrupuloznog i tastog lika kome je jedino na umu vecna slava. Od fizickih karakteristika je bitno da bude snazan i to je sve. Potpuno je nebitno da li je glumac crn(ac) ili plav, kad su i jedno i drugo proizvoljne i pogresne reprezentacije imaginarnog lika.

 

Real-life Ahil bi bio Ahajac i, kao takav, tamne puti. Prema tome Brad Pitt je podjednako los izbor ako je verodostojnost iole bitna.

 

ako se ne varam, ahajac je bio odisej a ne ahil. ocigledno nemamo isto shvatanje termina tamnoput. al realno, koga zabole za to, nadam se da ce ti se svideti serija pa cemo da nastavimo pricu o istoj :)

Link to comment

Evo par serija odgledah

 

The Jinx: Life and deaths of Robert Durst

 Sjajan dokumentarac o kontroverznom njujorskom milijarderu 

 

The Mindhunter   4-/5

Više je pažnje trebalo da posvete ubicama,pihopatama nego ljubavnim nevoljama naših junaka.Glavni glumac prvih par epizoda dobar posle kada je trebalo više da se uživi nije bio uverljiv.

 

Young Pope 3+/5

Lepo izgleda onako sorentinovski,kasting bez greške,posle druge epizode postaje zabavna,drži pažnju ali realno ne znam koji je smisao serije,odnosno šta je bila namera reditelja 

 

O.J Made in America & O.J American crimes

Dokumentarac 5/5 serija 3/5 

 

Utopia  

Faking gud.Rolerkoster zabave . Preporuka 

 

Trenutno gledam Twin Piks s3 negde sam na pola.Glupost. Plus sam reprizira s1 i s2 i Fire walk... kako bih se pripremio sa dvadesetpetogodisnjicu. Ne mogu da gledam bez preskanja nekih budalaština. Onoliko su smarali Linča da snimi nastavak pa im je verovatno rekao: evo vam pa se jepte 

 

 

Link to comment
8 hours ago, Host said:

Dokaz da nikakvo "silovanje" nije uzrok ovoj kampanji je taj sto se slicne kampanje ne organizuju za filmove koji prikazuju Isusa kao belca ili Ahila kao plavusana. 

 

Za docaravanje Ahila je bitno da glumac moze da verno prikaze beskrupuloznog i tastog lika kome je jedino na umu vecna slava. Od fizickih karakteristika je bitno da bude snazan i to je sve. Potpuno je nebitno da li je glumac crn(ac) ili plav, kad su i jedno i drugo proizvoljne i pogresne reprezentacije imaginarnog lika.

 

Real-life Ahil bi bio Ahajac i, kao takav, tamne puti. Prema tome Brad Pitt je podjednako los izbor ako je verodostojnost iole bitna.

 

Ne mogu baš tačno da tvrdim, jer sam davno čitao prepeve Homera i grčke mitove, ali mislim da se uz redovni epiteti "brzonogi" Ahilej koristio i epitet "plavokosi". Znam da mi je tada ostalo u sećanju: wtf, kako Grci mogu biti plavokosi. U svakom slučaju, Ahil je mitološki lik, mogu ga predstaviti i kao Eskima...sve je to umetnička sloboda

Link to comment
35 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Gledao neko Električne Snove Filipa DIka!?


Odgledao ja prve tri, onda rekoh sebi da ću skinuti svih 10 kad se završi, mada do sada nisam stigao. Prve tri mi se baš dopale. Ništa sad nešto revolucionarno, ali sasvim dobro.

Link to comment
39 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Gledao neko Električne Snove Filipa DIka!?

 

Meni je solidno mnjeh

 

Možda mi je BM podigao standard za takve stvari, ali ovo mi je bilo skroz prosečno, nijedna epizoda da kažem "WOW KAKO JE DOBRO".

 

Mislim na prvih šest epizoda.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...