Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

izaslo 8 epizoda 6. sezone engrenages sa engleskim titlom. valjda ce prevesti i ostalih 4. nema u zalivu, ali ima na katu i onom 1337
Jel drze nivo?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Link to comment

stigao do 12. epizode 2. sezone This Is Us. neverovatne raspade ima ova serija al opet znaju da se vrate sa sjajnom epizodom. ova 12. je bila 4+. 
jbte ko ovo režira pa vrti neke stvari over n over again. šteta, mogla je ispasti vrhunska serija a ovako samo ima dobre momente.

Link to comment

čitam sad rad nekog lefebvrea i u glavi mi se sve čita glasom metjua kasovica. jedva čekam 4. sezonu biroa.

 

inače vreme kada sam intenzivno bindžovala BoL se nekako poklopilo sa konačnim obračunom u alepu i u nekom trenutku je sve počelo da mi se prepliće. npr. ovaj lik mi je ladno bio kao neko iz serije, uzevši u obzir bekgraund i angažovanje. najjača presica, pogotovo kad krene da pizdi s pitanjima novinara, a najpogotovo odgovor na poslednje pitanje - skroz BoL.

(na žalost, naknadni skandali sa ćerkom su prilično oskrnavili tu badass sliku koju sam stvorila o njemu i ispao je iz serije)

 

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

odgledo prvu dark. stvarno nije hrđavo. malo mi je smetalo što na momente jako asocira na stranger things, u smislu izbora omaža, ali nije frka.

 

Meni dark nije top, ali je dosta zanimljivije od stranger things. Dublja i solidno isprepletana priča koja posle prve polovine preti da koristiš podsetnik ko je gde, ko i šta, u kojoj dimenziji, godini i obliku. :)

 

Ali da podseća - podseća.

Link to comment

Dark malo preozbiljno sebe shvata, sa sve mracnom pretecom muzikom u pozadini svaka 2 minuta  :D ali je ok zabava, ne mislim da sam bacio vreme.

Takodje, ne zna se ko je iritantniji, da li deca ili odrasli  :D

Link to comment
On 1/27/2018 at 3:09 PM, morgana said:

Jel ima taj Le Bureau des legends na Netflixu ili HBO go?

 

Ako nema (ne verujem da ima), u Zalivu i dalje postoji upload od Sno-a sa hard eng titlovima, od prve dve sezone.

Treću Sno još nije okačio i koliko vidim, nema verzije sa hard titlovima, ali mogu se naći i zasebno.

Link to comment
18 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Ako nema (ne verujem da ima), u Zalivu i dalje postoji upload od Sno-a sa hard eng titlovima, od prve dve sezone.

Treću Sno još nije okačio i koliko vidim, nema verzije sa hard titlovima, ali mogu se naći i zasebno.

 

tenks, ima da se gleda jos danas

 

17 hours ago, Milosh76 said:

Ima i videa sve tri sezone i prevoda na srpski/hrvatski koji se poklapaju :D

 

odlicno!

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...