Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

15 hours ago, ljuttko said:

el smem da te priuptam nešto apropo psa u trećoj sezoni, moj kum koji govori odlično francuski mi na brzaka objasnio neke stvari koje sam izgubljena u prevodima previdela a sve gledajući sa bilo kakvim prevodom da vidim šta će se zbiti na kraju , nestrpljiva kakvom me bog dao. 

  Reveal hidden contents

tj pas nije pas nego njegova nazovimo je fikcija psa . Kako ti razumeš kraj sezone i priče

 

Spoiler

Koliko sam ja skapirao pas je fiktivan i mislim da se je to "duh" psa kome su odrubili glavu, psa kojeg je uspeo da pripitomi tokom zarobljenistva a poceo je da rezi / cvili kada su ga stavljali u neki kovceg za transport

 

Link to comment

Zadnjih par dana mi sve što gledam online koči, secka, ide ton i title, a slika je zamrznuta na par sekundi pa preskoči i tako na svakih par minuta, pakao. 

Zna neko o čemu se radi, da li je do mog kompa i ima li nekog leka

Link to comment

Izmeri i okaci sliku

 

http://www.speedtest.net/

 

edit: za svaki slucaj probaj par puta. Ume i meni debelo da omasi kad mi uvali neki los server.

 

Izgleda da imas problem sa netom i da ces morati da cimas provajdera. Ako si preko WiFi vidi da li je bolje preko kabla.

Edited by katamaran
Link to comment

Počeo dark, negde sam na pola. Dobar pilot, ali sve to preti da se uguši u vremeplovima, paralelnim radnjama, univerzumima i koječemu. Nadam se da će lepo da završe, dobar soundtrack.

 

Završio OA. Krajnje stupidan kraj, non stop sam bio nekako ravnodušan. Ima nešto u faci Brit Marling što mi je čini dosta negledljivom, ne znam.. 

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Zadnjih par dana mi sve što gledam online koči, secka, ide ton i title, a slika je zamrznuta na par sekundi pa preskoči i tako na svakih par minuta, pakao. 

Zna neko o čemu se radi, da li je do mog kompa i ima li nekog leka

 

znam da su u americi doneli zakon po kom mogu da usporavaju sajtove sa piratskim sadrzajem. ne znam dal to tebi pravi problem, al su torenti i slicne platforme vec dugo na udaru. e sad, uvek postoji opcija i da ti je komp zaribao... 

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Počeo dark  drk, negde sam na pola. Dobar pilot, ali sve to preti da se uguši u vremeplovima, paralelnim radnjama, univerzumima i koječemu. Nadam se da će lepo da završe, dobar soundtrack.

 

Završio OA. Krajnje stupidan kraj, non stop sam bio nekako ravnodušan. Ima nešto u faci Brit Marling što mi je čini dosta negledljivom, ne znam.. 

Ma neće :-) najbolje da uradiš kratku retrospektivu odgledanog i da pručiš ovu sliku ,Who fuck who

Spoiler

comment_YOlrR26KgAp7Hwh6Lgxgl7TBPHpa8YQP

 

Da sam znao da su ovo Srećni ljudi sa paralelnim svetovima ne bih gubio vreme. Ostavili su previše otvorenih priča pored one glavne,plus dok se pojavi nastavak morala bi da se ponovi ova sezona.Tražiti u ovoj seriji neku logiku i crne rupe u zapletu je "isterivanje mraka". Ali što mi je ostala najveća misterija zašto se žrtvuju ona deca? 

I naučili smo da u nemačkoj nonstop pada kiša i ne postoje kišobrani  

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...