Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad god imas nedoumicu u vezi nastavljanja gledanja neke serije uporedi je sa Peni Dredful. Ako je losija od PD - nemoj nastavljati. Ako je bolja - opet nemoj nastavljati jer kakva je to serija koju poredis sa pokojnom PD?!

Link to comment
6 hours ago, MiddleClass said:

Kad god imas nedoumicu u vezi nastavljanja gledanja neke serije uporedi je sa Peni Dredful. Ako je losija od PD - nemoj nastavljati. Ako je bolja - opet nemoj nastavljati jer kakva je to serija koju poredis sa pokojnom PD?!

Koja je to serija gora od pd?

Link to comment
4 hours ago, Ruxin said:

Gleda se za jedno podne. :dry:

 

Super je ali traje kao malo duži film, morao sam veštački da se ograničavam na 2 po danu.

 

Predugo za film ,prekratko za seriju. Ovako je bas idealno za zbindzovati za vikend popodne.

Link to comment

Gledala McMafia, 

Rebeka (valjda, devojka gl baje) je iritirajuća, u svakom kadru ima osmeh na licu, kako ne dobije grč facijalis, ogavno, predstavlja sve ono što ne podnosim, nadam se da će je uskoro ubiti ili serija neće moći da se gleda 

 

 

 

 

a i on ima neke x noge

Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

el se gleda end of the fucking world?

 

Carevi su stavili epizodu od 18 minuta što je imho obična glupost.


Serija je zanimljiva, ali nisam oduševljen. Malo su negde zalutali u profilisanju iste, pa je zaglavila negde između soc drame, ubistva, trilera i komedije. Za to kratko vreme ne možeš da se konektuješ sa bilo čim iz serije. Mala osetno bolje glumi od kolege.

Edited by Mil@n
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Carevi su stavili epizodu od 18 minuta što je imho obična glupost.


Serija je zanimljiva, ali nisam oduševljen. Malo su negde zalutali u profilisanju iste, pa je zaglavila negde između soc drame, ubistva, trilera i komedije. Za to kratko vreme ne možeš da se konektuješ sa bilo čim iz serije. Mala osetno bolje glumi od kolege.

 

Свих 7 епизода је тако кратко?

Edited by Arkadija
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Pusti vestavke osmehe i krive noge, kako ti serija deluje? :)

Volim ja tu tematiku, sve u svemu nije loša, jedino ne znam koliko mi je za verovati pošto sam spala na gledanje samo jedne serije (Bron Broen)  tako da sam u fazi izuzetno niskih kriterijuma 😀

Link to comment
8 hours ago, Sara said:

Gledala McMafia, 

Rebeka (valjda, devojka gl baje) je iritirajuća, u svakom kadru ima osmeh na licu, kako ne dobije grč facijalis, ogavno, predstavlja sve ono što ne podnosim, nadam se da će je uskoro ubiti ili serija neće moći da se gleda 

 

 

 

 

a i on ima neke x noge

 

+1000

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...