Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni je alter carbon bas lepo legao...neke sam stvari ubrzavala (ortega family) i ne vidim nista lose sa glumom. cak sam bila prijatno iznenadjena da vidim neke koji sada igraju suste suprotnosti od prethodnih serija :) will yun lee mi je jedan od omiljenijih glumaca u poslednje vreme, uzasno zabavan kao sang min u hawaii 5-O.../glumi dzibera krimosa sacuvaj boze 😁 frizura i zubi priceless 😂

 

 

ato essandoh takodje .....mrzela sam ga u blue bloods, zatim igra autisticnog jesha hirurga u chicago med...

 

 

sestra zloca ima nesto carobno u glasu. sublimarno je covek pamti makar je cuo na sekund. bar ja. inace glas prepoznah i setih se da je bila majka dejzi iliti sky. vodja inhumans. 

Link to comment
pocela da gledam keeping faith  i zajebala se, posto su isle tek dve epizode. odlicno! napeto, ocu sve i ocu sad odmah, nema. valjda nece izneveriti u preostali 6 epizoda i 6 nedelja [emoji4]
 


Bas videh danas plakat u podzemnoj i zabelezih da proverim kasnije.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
14 hours ago, darling said:

pocela da gledam keeping faith  i zajebala se, posto su isle tek dve epizode. odlicno! napeto, ocu sve i ocu sad odmah, nema. valjda nece izneveriti u preostali 6 epizoda i 6 nedelja :)

 

Quote

Eve Myles was born on July 26, 1978 in Ystradgynlais

kako su dobra imena velskih sela, uvek se obradujem kad naletim :D

Link to comment
15 hours ago, jms_uk said:

 


Bas videh danas plakat u podzemnoj i zabelezih da proverim kasnije.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

 

Nisam videla da ima na kioscima. Samo nude nešto iz 2000.

Link to comment
8 hours ago, Čutura said:

kako su dobra imena velskih sela, uvek se obradujem kad naletim :D

 

 

i ja sam malo istrazivala i nasla da je cela serija snimljena i na velskom i na engleskom s istim glumcima. velska je emitovana jesenas, sad na bbc (ja gledam na aj plejeru) ide engleska. na velskom se zove un bone mercer. a glumica nije znala velski, nego ga je naucila za ulogu :)

 

Link to comment
9 hours ago, Čutura said:

kako su dobra imena velskih sela, uvek se obradujem kad naletim :D

 

Osim ako ne treba nekad da probas da izgovoris ili spelujes/napises kad ti neko kaze (ja sam 11+ godina sa druga strane granice, pa se cesto srecem sa time).

 

:lol:

 

Link to comment

zavrsio drugu sezonu okkupert, ovo slobodno moze u kategoriju sf

 

kupio sam neke epizode druge sezone american crime story misleci da se radi o nastavku price o odjeju kada ono ubistvo versacija, nije lose, kao de je snimljeno devedesetih, i bas su potrefili glumca koji glumi djanija a sestru totalno promasili - penelope cruz. iako mi je uvek bila antipaticna ona je monika beluci za donatelu

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...