Jump to content
IGNORED

PPPictionary


kgmr

Recommended Posts

  • 2 years later...

I, to je to? Huja, ubica?

 

Slusajte. Ovo je bio jedan od jacih topika, i greota sto je zamro.

 

Ko ima FB a raspolozen je da okaci svoje STARE crteze, da pogadjaju oni koji ne znaju ni sta je PPP a ni B92, moze to da uradi, ovde: http://bit.do/pictionary (javite se bilo kom contributoru, i postacete to isto)

 

Ti, stari, crtezi.. su tako, divni. (Glupi ImageShack je proguto, gomilu.)

 

Postoje i ozbiljnije ideje (za koje je bitno kontaktirati svakog autora ponaosob), ali ajde, prvo da vidimo ko i koliko pada.. na sujeti? Pa, mozda, jednog dana.. i nastavimo.

Link to comment

nisam mod na b92 at least 8 godina. nisam cak ni online, na oba foruma, at least: toliko! ostavio sam ga.. drugima.

a i kad sam bio (mod), nisam banovao ama bas nikog. pa ni tebe. (samo sam malo menjao naslove, i i za to su mi kenjali.. drugi, sujetni. onda sam reko: fuckoff, imam preca posla, sujete me lose rade. ja sam, IT.. sharing is caring, taj rad. mi delimo, nesebicno. al ne: ban)

 

a apropo mesanja u isti kos, toga mora biti. mrtav pictionary postoji na oba foruma: isti kos! sacemo i onaj tamo da, unlockujemo. preko veze. (stalker)

kingmejkera, stari, maker. :*

 

+ nikad nisam bio.. ostrascen. bar: za te vase forumske podele/geneze. a i ™ me uvek, zbuni.

zanimaju me, samo, (missing) crtezi. i ljudi koji, zvrljaju. i ljudi, sa rasponom.

 

layer 1, pa toga ima na sve strane.. grudge? mrstenje? pa samo prosetaj, ulicom..

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Popio sam tri nedelje bana na Filmskom kvizu povodom tvog performansa sa mnom, kada si razvio priču o Malovom Liftu za gubilište, praveći podužu digresiju na tom topicu. Naravno, tada nijedan moderator još nije bio javan i nisam ni rekao da si u tom trenutku to bio, niti bih to mogao znati. Ali, da ne pravim sada i ja dužu digresiju™.

 

Samo da dodam, što se tiče podela i geneza, za koje kažeš da su naše, pa valjda time i moje, to je duh koji je slavno tamo™ debelo nametnulo kao praksu dobrom delu interneta na našem jeziku, i pomalo mi je gorko da slušam novu priču da i sam imam išta s tim. Naprotiv, popio sam četristo udaraca zato što nisam hteo da to prihvatim i izašao sam iz toga drugačiji, gori i sa vrednom porukom da treba da težim onome kakav sam, igrom slučaja, i bio na početku.

Link to comment

... for the record Ajante, ni ja te nisam banovala, "prema postojecim podacima" pretpostavljam da je to bilo pre Velike Sizme ...ne znam zasto se pravdam ali nije zgoreg :lolol: . Moja omiljena vrsta pisanija je bila kad neko ima oduzi rant na temu filma /ili bilo cega/ :)

Link to comment

jab volo da ova igra zaživi ponovo, pa ako ima još zainteresovanih, eto čisto da znate... a te neke sukobe od ranije probajte da rešite na nekom adekvatnom topiću, ili na PM, ili ih jednostavno zaboravite.

Link to comment

 

nema potrebe nas da smirujes, mi smo konstruktivni i kad nismo. :)

i znam da me Ajant, u sustini, obozava. reminiscence jeste obsolete. tu si skroz u pravu.

 

samo: te podele jesu bitne, jer je ovaj topik postojao na oba foruma. a ja se, nikad, delio, nisam.

akcenat je na ljudima, a ne na platformi.

end of story

 

 

FB: tamo cu svakako okaciti svoje, zvrljotine. U grupi (koju me mrzi da napravim), ne albumu.

Ko hoce-svoje stare-da izlozi onima koji ih gadjali nisu, moze. Okacicu link, naknadno. Postojace i izvesna, prava i odricanje od! Jer, postoji ideja da se radovi izloze, for real.

tj. da budu deo veceg projekta.

 

To do. Maybe, one day. Maybe not. Jedino sto eto: gomila starih crteza vec ode istoriju, by default... ImageShack pravilom o neaktivnosti. I sto su sujete, zajebani opponent.

Kao i vreme. Shumovito, do zla boga. Nepobedivo.

 

A nova zvrljanja.. pa to je, jasno je, i cilj. Jedan od.

Stize, naknadno.

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...