Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Reklama u kojoj dipl. ing. Petar Jovanović objašnjava zašto se kvare veš mašine koje on konstruiše. Kod Hrvata se zove Fabian Kovač!! :D
kakav gaf. kod hrvata je moro da se zove hrvoje <_< shlag "C". sa ona dva bica koja se (kao) spremaju da podele jagodu sa shlagom, a ondak je gadura izjede sama. imam seriju transfera svega glede te reklame. i svi su aprijatni <_<(i svaki put nekritichki pomislim - zadavi se stoko :lolol:) Edited by thermal bug
Link to comment
Meni je do jaja bosanska verzija one reklame za Calgon prašak - " Perilica dulje živi uz Calgon"
Autora i onog ko pjeva natjerati da ispira usta Calgonom. Ako je ista osoba - i ujutro i naveče.Usput, genijalna reklama za Vanish na OBN-u gdje uputstvo govori o nekom prašku koji se nanosi na tepih, "a onda ga nakon 20 minuta posišete". :Hail::lol:
Link to comment
el ima neko detaljniju informaciju sta je predvidjeno daaaaa...reklamira bilbord sa nabudzenom muskom prednjicom, te sloganom "veceras skida mrak" :ph34r:
a taj vrckasti način reklamiranje, po principu ajmo ća ne dat informaciju, nego ćemo plesti niz naizgled nevezanih događaja i šupljih frazetina, mi se posebno popeo na vrh glave. bio je jedan period kad se tako reklamiralo sve, od kave do uložaka. kao, oni natuknu o kojem se proizvodu radi nekom šokantnom a nejasnom izjavom npr. "vratite svježinu", "budi svoj", "uzmi sve" i sl., pa puste koji tjedan neka uzaludni puk sam privrće po glavi intigratno pitanje o čemu se tu radi. uglavnom, dok se dosegne vrhunac kampanje i sazna da je bila riječ o pasti za zube sa mikrogranulama i radioaktivnim izotopom, pola ciljne skupine zbog paradontoze više nema šta oprat.
Link to comment

Najhejt i Najglupost od reklame je ona "nova" za neki prasak (stade mi mozak koliko je asimpaticno)Njih dve prije sede kod one starije u stanu i prica ovoj mladjoj kako mora sve da promeni.. I onda mladja skrene da skuplja neke stvari od nje, izmedju ostalog uzme i taj neki cuveni prasak, gde starija drekne "NNEE! Dobre navike se nikad ne menjaju" :cry: :wacko:Edit: i sto maistor rece... mts njuz... :puke:

Edited by 7
Link to comment
Najhejt i Najglupost od reklame je ona "nova" za neki prasak (stade mi mozak koliko je asimpaticno)Njih dve prije sede kod one starije u stanu i prica ovoj mladjoj kako mora sve da promeni.. I onda mladja skrene da skuplja neke stvari od nje, izmedju ostalog uzme i taj neki cuveni prasak, gde starija drekne "NNEE! Dobre navike se nikad ne menjaju" :cry: :wacko:Edit: i sto maistor rece... mts njuz... :puke:
E upravo sam tu reklamu htela da navedem kao primer gluposti... tu za prasak. A ko je mladja prija?
Link to comment

Povraca mi se od one za mobilne telefone kad neki retardirani nesrecnik pokusava da ugura neku kutiju u ogledalo dok je zvucni bekgraund neki lik koji urla uzasno iritirajucim glasom :puke:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...