Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Kakvi su utisci za onu Shoestar prodavnicu obuće kad 2 tipa (bar se meni tako čini) komentarišu cipele iz off-a ?

 

Po meni, gej lobi je finansijer kampanje  :misko:

 

edit - link

 

edit 2 - shoe fetiš od iste firme

Edited by vookela
Link to comment
  • 2 weeks later...

Citao na netu da je onaj spinovani hit Shindig sto sad pevaju i deca po obdanistima a niko ne zna sta tacno pevac kaze zapravo pravljen specijalno za MTS box reklamu. E sad, ako je pravljen to znaci i da je neko narucio i uredno platio autore i izvodjace, pa mene sad jako interesuje kako je izgledala ta audicija i kako je srpski komunikacioni gigant odlucio da privuce kupce recima "I got a right chum he seems so very thin"?

Edited by clandestino
Link to comment

Koga je briga za reči? Bitno je da je catchy.

 

A to da se prave pesmice (tj delovi pesama) samo za reklame, nije neka retkost, to isto je i VIP uradio za onu njihovu reklamu što se vrti.

Link to comment

Tako je, nije mi samo jasno zasto srpski MTS nije rekao Kristalima ili Evi Braun vi ste pop manijaci ajd napravite nesto catchy, par stihova, ne mora da bude na zadatu temu, moze zezanje, zurke, ovo ono. I da nasi malisani znaju sta pevaju kad vec moraju da je upamte posle milijarditog emitovanja.

 

Pa MTS ne puca ni na jedno strano trziste na kojem se ne prica srpski, koja je onda poenta Shindiga? VIP je internesnel brend, za njih mi je jasno.

Edited by clandestino
Link to comment

Uspeli su zato sto sto se reklama ponavlja cetrimilionadvestasedamdesetosamhiljada puta dnevno na svim televizijama. Bas me interesuje koji bend izvodi Shindig, mozda i jesu neki nasi, pa ako neko zna...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...