Jump to content
Pixie

Trčanje

Recommended Posts

Djuro

ako ces blize - Frankfurt, ako ces dalje - Valencia.

burekdzija

Valensija me vise privlaci kao grad, ali je kasno (decembar). Frankfurt me kao lokacija ne privlaci, ali cenim da je savrseno organizovan, a i kraj oktobar je ok. Merkao sam nesto severno (Kopenhagen, Helsinki i slicno) ali su suvise rano, posto hocu i Beograd sledece godine.

Djuro

Nice-Cannes? obicno je pocetkom Novembra. Budimpesta je isto dobra, Oktobar. Atina, pocetkom Novembra, sa ciljem na Panathinaiko Stadionu.

Valencia je must, moras otici tamo. 

Marvin (Paranoid Android)
20 hours ago, adam said:

na trenutnoj putanji imam jednu blagu uzbrdicu (nekih 30 stepeni) koju istrcavam redovno jer mi je do kuce (ulaznih vrata) pa me blam da kad izlazim trcim nizbrdo a kad se vracam uzbrdo hodam. imam i dve nesto jace (oko 55-60 stepeni onako odoka) al su na srecu kratke pa se nadam da cu uspeti da ih savladam.

Bogami tih 30 stepeni, pa i tih 55-60 su dosta strmije nego što sam ja uopšte imao na umu. Ako ti sad možeš regularno pregurati 4km, mislim da si spreman recimo petak veče da pauziraš (nemoj da propuštaš pauze, nogama itekako treba odmor, pogotovo na počecima) i onda u subotu ujutru da vidiš taj Hampstead, mislim da bi bez problema mogao to da izguraš.

adam
40 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Bogami tih 30 stepeni, pa i tih 55-60 su dosta strmije nego što sam ja uopšte imao na umu. Ako ti sad možeš regularno pregurati 4km, mislim da si spreman recimo petak veče da pauziraš (nemoj da propuštaš pauze, nogama itekako treba odmor, pogotovo na počecima) i onda u subotu ujutru da vidiš taj Hampstead, mislim da bi bez problema mogao to da izguraš.

pa ne bas, jos uvek kao sto rekoh ove dve jace uzbrdice mnogo cesce prohodam nego sto pretrcim. ali bice... a i to odmaranje, da, primetio sam da najlakse trcim ponedeljkom posle slobodnog vikenda i svaki sledeci dan mi je sve teze. mislim da cu kad sledeci put dodam malo na trasu, ubaciti jos jedan dan pauze (mozda sredu) pa cu da se drzim na ta cetiri dana u buducnosti. ubacio app, sutra cu videti kako funkcionise - bar se nadam. ovaj sneg me malo plasi, patike nisu do sad klizale ni po liscu ni po blatu ni po vlaznom betonu. ne bi trebalo ni po snegu al videcemo, valjda ce biti ok. 

burekdzija - nisam ja od tih sto im treba cilj za motivaciju. ja sam sebi ovo zadao kao posao, bez pogovora, bez pitanja, jednostavno mora se i gotovo. predugo sam bio neaktivan a godine se taloze. al bez obzira ce mi biti drago da kad budem spreman uletim u gomilu, istrcim neku distancu i sepurim se okolo kad to postignem.