Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Erhm, bude na onim okrepnim stanicama :huh: kriška limuna, to posisam i malo vode, to mi je refill. Limun je dobar jer ima mineralne soli i šećer, što zajedno pomaže za sprečavanja grčeva. 

 

Doduše, ja trčim trail trke, možda na uličnim maratonima toga nema, ne znam.

  • +1 1
Link to comment

Hvala @Djuro

 

Poneću još gelova, pa ću tokom trke proceniti koliko da ih uzimam, da li je previše na svakih 5 km po jedan? Ili na 7?

 Što se tiče vazelina, to uvek radim, budem gladak da bih mogao svugde da se uvučem :rolleyes:

 

So sam planirao, video sam da ima u decathlonu ali mislim da neću stići tokom nedelje da odem tamo, a prodavnica gde uzimam gelove ima sve živo ali nema tablete soli (Kosančićev venac) pa bih zamolio nekog ako zna da mi kaže gde u širem centru Bg-a mogu to da kupim 

Link to comment

Jbg, ovo na 5 ili 7 km, ja ti ne mogu odgovoriti. To zavisi kako si se istrenirao. Ako nisi trenirao sa gelovima, moguce je da ti puno gelova uznemiri stomak.

 

ako uzmes prvi gel 10min pre starta, pa nakon toga svakih 45 min po jedan, ne bi trebao da imas problema sa stomakom.

 

U kasnijim fazama trke mozes uzeti i kolu/fantu ako to daju na okrepnim stanicama. Bananu, cokoladu, tako nesto. Do tad ce ti se gelovi vrv smuciti.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...