Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Za vrhunske domete, trčati uz Sepulturu. Mada bi bilo zanimljivo videti nekog ko trči uz Tinderstickse...
Ja sam najvrhunskije rezultate imala uz Death from Above 1979. Ili Chemical Brothers, iako ih inace ne slusam. Gitare su mi uglavnom za druge stvari...tj. downtempo. :)
Link to comment

Ja od tehnoloških stvarčica kad trčim koristim samo Polar merač pulsa a muzika mi ne treba - imam bujnu maštu pa si u glavi vrtim neki film ili muziku i meni dobro :kralj:

Edited by St.Anger
Link to comment

bah... jedna od najboljih strvari u vezi sa trcanjemje 'prazenjenje mozga'... a bogami i usijutrcim izmedju 10 i 16km .. za nekih sat do sat i po...i omiljen mi je onaj momenat kad mi sve misli iscile iz glave..i postanem svestan stvari kao sto su vazduh.. nebo.. sumrak...mada inace stan ne napustam bez mp3 plejera...za vreme trcanja muzici nema mesta...

Link to comment

ja danas otvaram sezonu (u skaldu sa "filozofijom ponedeljka"), imam nekih 4-5km za pocetak, a od muzike ide neki jazz, mada kad se lomim posle prvih2.5km (jer sam daleko od zeljene forme) onda ide neko roshtiljanje poput gore spomenute Sepulture ili (meni omiljena) Metallica...ali uglavnom neshto ciji ritam ili melodiju pratim...danashnji "soundtrack" je neshto od Nina Simone :) ...

Link to comment

Ja trcim sa plejerom samo kad odradjujem spore i duge deonice, pa slusam emisije sa podcasta (NPR i BBC).Za ove brze mi smeta.Prvi put nisam pravio sezonsku pauzu, trcao i zimi. I super je ^_^ A pola godine imam i pulsmetar pa vise nisam u totalno rekreativnoj fazi, malo i planiram treninge.

Link to comment
bah... jedna od najboljih strvari u vezi sa trcanjemje 'prazenjenje mozga'... a bogami i usijutrcim izmedju 10 i 16km .. za nekih sat do sat i po...i omiljen mi je onaj momenat kad mi sve misli iscile iz glave..i postanem svestan stvari kao sto su vazduh.. nebo.. sumrak...
Potpisujem, u prvoj fazi slušam kako dišem, a kasnije tonem u nirvanu
Link to comment
bah... jedna od najboljih strvari u vezi sa trcanjemje 'prazenjenje mozga'... a bogami i usijutrcim izmedju 10 i 16km .. za nekih sat do sat i po...i omiljen mi je onaj momenat kad mi sve misli iscile iz glave..i postanem svestan stvari kao sto su vazduh.. nebo.. sumrak...mada inace stan ne napustam bez mp3 plejera...za vreme trcanja muzici nema mesta...
Saglasna al skroz, trčanjem brišem svu gužvu i buku u glavi od posla,ljudi. Uvek sama tada nisam za društvo... trčim od 8-11km, to mu dodje od 40min do satic i po. Evo za neki dan slavim godišnjicu od kad sam krenula sa trčanjem do sada bez prekida. A što se tiče opreme, nabaviti neki running model patika, najgora varijanta: trčati u već iznošenim patikama - povreda u najavi, naravno ne preterivati sa utopljavanjem,rukavice i kapa po zimi obavezno,puls metar - preporučujem, podloga...nesretni asfalt šta da se radi kad je izbor skroman, kuc kuc nije bilo nekih povreda,tempo- zavisi kako kad obično jedan dan imam neku varijantu intenzivnog intervalnog treninga a sledeći trening je lagano trčanje...bitno je da u trčanju uživam. Edited by lena21
Link to comment
Saglasna al skroz, trčanjem brišem svu gužvu i buku u glavi od posla,ljudi. Uvek sama tada nisam za društvo...
Heheni meni društvo nije neophodno ali nije loše ni u društvu.Imao sam jednog lika koji je uredno dolazio na trčanje (na nasip) u isto vreme, i tako sretali smo se dugo skoro par meseci a uopšte se nismo upoznali niti puno razgovarali - samo bi se svak za sebe zagrejavali a onda bi jedan rekao; "Oćemo" i krenuli bi na stazu :lol: (naravno i trčali smo bez razgovora)Razgovor bi se svodio na to kad neko jedan dan izostane a onda ga ovaj drugi pita "Nema tei juče?" a ovaj odgovara "Imao nekog posla" i to je bilo sve :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...