Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

desila mi se bizarna stvar sa MBP - iskrivio se :laugh:

 

nije padao, nisam ga gubio po barovima, ne kontam sta mu je. ima blago ispupcenje sa donje strane. posledica je da je klimav dok kuckam, treba da stavim presavijen papiric kao pod stol u kafani i onda je sve ok. druga i bitnija stvar je sto se 3-4 puta dnevno zakoci i ne mogu mu nista osim restarta preko on/off gumbica. ne znam da li je kocenje povezano sa iskrivljenjem i hardverskim trokiranjem. svasta.

Link to comment

sa koje strane je ispupcenje, tamo gde je baterija ili na drugom mestu? kakvo je stanje baterije (condition replace now?) meni je na starom MB posle prosutog soka i par dana susenja baterija bila "naduvana", pa sam je zamenila. 

Edited by mei
Link to comment

Proveri upravo ovo sto@mei kaze - nekada se desavalo da baterija se naduva i pritiska trackpadsa donje strane, moguce je da je sad nesto drugo na maticnoj ploci pod pritiskom.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
ok, hvala vam. batrija radi ok, ispupcenje je blago, ali dovoljno da se komp klacka. 


Je li dovoljno nov da ga odneses u Apple store da ga pogledaju?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

treba da se menja baterija sa celim kucistem i touchpadom, ali posto nisu mogli odraditi istog dana dacu na opravku kada se vratim sa puta. kazu ovi iz genius bara da mogu koristiti masinu dok se ne vratim, samo da je polazko zatvaram, jer usled deformacije ako tresnem mogu polomiti monitor. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Мојој претпостављеној команди потпуно отказао Гугл Хром на компу. Пробали да га реинсталирамо, ништа се није десило. Такође жали се да је много спор, што и ја могу да видим, још са апдејтованм оперативним системом пола хардова које има као бекап не раде. Шта да радим са тим?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

MacBook Pro од пре 5 година. Променили смо ОС данас па су сви ти хардови морали поново да се инсталирају, али Богу хвала раде. Остао је Хром као проблем. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...