Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

On 1.9.2023. at 8:26, Indy said:

Ma sve je OK... samo me mrzi da svaki put kad kačim objašnjavam, "ovo je znate moja fotka"... Nadam se da se ne ljutiš, nema potrebe da se bilo šta briše (što se mene tiče.)

 

Genijalna sam, tek sad vidim ovo. Zbunio me je naziv teme, samo to, jer su ljudi, čini mi se, dotad kačili i druge autore. : )

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nista specijalno kvalitet fotke ali bih da podelim moje omiljeno mesto. Jos mi nije dosadilo da sedim ovde i posmatram grad. Najviše volim posle kise jer osetim mirise zelenila oko mene i plus zive duse nema. Celo brdo moje :blush:, u tisini. 

Screenshot_2023-11-18-16-08-33-73_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Just now, dùda said:

Koja je razlika između ove teme i one mobitelska fotografija?

 

@mustang, što mi je na onoj prvoj fotki nešto depresivna atmosfera, prosto imam osećaj da bih crkla da se tu nađem :blink:

 

 

Razlika bi trebala da bude u kvalitetu fotografija, ova bi trebala da je namenjena malo ozbiljnijim radovima, imamo čak i fotografaija druga liga za ne toliko ozbiljne radove, a ozbiljne fotke sa ozbiljnim aparatima ne mogu da se mere sa telefonskim, pa odatle i tema za mobitele.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

 

@mustang, što mi je na onoj prvoj fotki nešto depresivna atmosfera, prosto imam osećaj da bih crkla da se tu nađem :blink:

 

Na prvoj ili drugoj? Druga ima ludjakinju na ulici sto nam pokazuje sise i dere se na vozace. Prva je dok "grad" jos spava. Ne, definitivno ne bi mogla ti ovde da izdrzis pored svega. Realno grad propada. 

Link to comment
17 minutes ago, mustang said:

 

Na prvoj ili drugoj? Druga ima ludjakinju na ulici sto nam pokazuje sise i dere se na vozace. Prva je dok "grad" jos spava. Ne, definitivno ne bi mogla ti ovde da izdrzis pored svega. Realno grad propada. 

Prva fotka mi je teška depra.

 

Ed.

Druga mi je malo bolja, lepa boja neba,  a treća, pa ona ne može da bude loša kad je tu šećer :wub:

Edited by dùda
  • Wub 1
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...