Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Mislim da će mi ovo za sada raditi posao, probaću ovih mjesec dva dok je za dž, na SBB, a ostalo otom potom. Uglavnom me i zanimaju ove Arene samo. 

 

Hvala @vememah na iscrpnim odgovorima i cimanju, hvala puno :) 

Link to comment

Lako može da bude za dž i više meseci, dosad su više puta pomerali taj rok do kada je besplatno za korisnike Boxa sa IPTV-om, mada su tek nedavno upristojili sliku na Arenama, što bi moglo da znači da stvarno nameravaju da počnu da ih naplaćuju.

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Aj da pitam opet, negdje mi se zagubio odgovor, a možda ima i nekih novih rješenja.

 

Vrijedi li uzimati ovaj mts tv go (zakačio bih se familiji na račun u sklopu box paketa), radi li on na SBB ili moram da budem dio mts mreže? Kakva su generalno iskustva vaša sa tom platformom? Ta bi me koštala valjda 500 dindži, a linija plus televizija bi bilo nešto ispod 1800 za klasičnu TV.

Imam ja to za arene iako sam na SBB-u, ok je.

Link to comment
12 hours ago, levi said:

ne radi mi ništa od  hd kanala na Ikomu :isuse: izglda da su to te neke blagodeti integracije u  sbb

 

@Apollo Creed  jel imaš rts  hd?  

 

Mene još uvek nisu integrisali, sve mi je kao što je do sada bilo.

 

Link to comment

ma nisu ni mene, samo su mi izgleda isključili ceo digitalni paket. mislio sam možda kao početak integracije™.  videću danas šta se dešava, ako ne proradi..  

 

jbt za 15 god Ikom sam zvao možda tri puta, od toga jednom kad su im sakupljači sek sirovina sekli kablove

 a od kad je krenulo ovo  sa sbb-om svaki čas neka situacija

Edited by levi
Link to comment

Ne znam, cini mi se da se dosta ljudi buni tamo u komentarima. Svakako je bezveze da pustaju istu tu seriju od pocetka na jednom od novih kanala a da prekidaju emitovanje na glavnom u isto vreme.

Link to comment
5 hours ago, Apollo Creed said:

doduše rts skoro ni ne gledam, tako da si možda u pravu...:fantom:proveriću kasnije...

 

ma liga sampiona, jbg. ima boljih strimova nego sd rts 

 

zvali me danas iz sbb-a da najave da se spremim za integraciju, ugasim, restartujem..

 ikom byebye.gif

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

 

ma liga sampiona, jbg. ima boljih strimova nego sd rts 

 

zvali me danas iz sbb-a da najave da se spremim za integraciju, ugasim, restartujem..

 ikom byebye.gif

 

mene ne.

Poslednji Ikomov korisnik...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...