Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

ok, bilo kako bilo, sport kluba u HD nema u ponudi digitalne televizije IKOM. sk 1,2 i 3. Ako neko zna kako da ih pronađem neka javi... mada sada sam već 90% siguran da ih trenutno nema u etru (kao ni N1 HD, ima samo N1 obični sa SD signalom).

Link to comment

Imam ja CAM modul kod Ikoma, nismo nikad imali SK HD , te pozicije od 111 su prazne, od 114 počinje običan SK1..

 

Ako sam dobro shvatio kod tebe još nisu završili prelaz? Imaš na sajtu deo po deo grada koji trenutno rade

http://www.ikom.rs/vest-i-informacije/

 

Ako nećeš da čekaš, jedino možeš da uzmeš taj EON, tj da plaćaš neki od paketa koji ga sadrže, a da na kablu imaš stari paket dok  se ne završi transfer

Edited by levi
Link to comment

Imam ja CAM modul kod Ikoma, nismo nikad imali SK HD , te pozicije od 111 su prazne, od 114 počinje običan SK1..

 

Ako sam dobro shvatio kod tebe još nisu završili prelaz? Imaš na sajtu deo po deo grada koji trenutno rade

http://www.ikom.rs/vest-i-informacije/

 

Ako nećeš da čekaš, jedino možeš da uzmeš taj EON, tj da plaćaš neki od paketa koji ga sadrže, a da na kablu imaš stari paket dok  se ne završi transfer

 

hvala za info!

 

sačekaću, bitno je da imam sigurnu informaciju. da, i kod mene od 114 kreće obični sk 1.

 

a jel imaš N1 HD u osnovnoj digitalnoj ponudi?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Zna li neko zašto domaći kablovski operateri bojkotuju švajcarsku Arte televiziju (emisije su veoma kvalitetne, na francuskom ili nemačkom jeziku sa titlovima) koja je besplatna? Ima 10 kanala sa crtanim filmovima, 20+ sa sportom i isto toliko sa treš muzikom, može valjda da se stavi i nešto za drugu publiku? Naučio sam kevu i ćaleta da ga gledaju preko kodija ali je to maltretiranje u odnosu na kablovsku. Što je još smešnije, bila je prisutna pre desetak i više godina. 

Link to comment

Zna li neko zašto domaći kablovski operateri bojkotuju švajcarsku Arte televiziju (emisije su veoma kvalitetne, na francuskom ili nemačkom jeziku sa titlovima) koja je besplatna? Ima 10 kanala sa crtanim filmovima, 20+ sa sportom i isto toliko sa treš muzikom, može valjda da se stavi i nešto za drugu publiku? Naučio sam kevu i ćaleta da ga gledaju preko kodija ali je to maltretiranje u odnosu na kablovsku. Što je još smešnije, bila je prisutna pre desetak i više godina. 

ima je na ikomu. 

Link to comment

E taj Arte imamo u HD-u, ne znam da li će ga biti kad pređemo na sbb

 

 

hvala za info!

 

sačekaću, bitno je da imam sigurnu informaciju. da, i kod mene od 114 kreće obični sk 1.

 

a jel imaš N1 HD u osnovnoj digitalnoj ponudi?

 

Nemam, samo običan N1

 

HD je sbb-ova eksluziva, moraćemo da se strpimo još malo

Link to comment

E taj Arte imamo u HD-u, ne znam da li će ga biti kad pređemo na sbb

 

 

 

Nemam, samo običan N1

 

HD je sbb-ova eksluziva, moraćemo da se strpimo još malo

 

nije ekskluziva, ima je operater Pošta NET.

 

Šta se desilo sa Arenomsport? od kada je nestala iz analogne ponude, pre par godina?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa dobro, ipak je Polaris skuplji i za uvodjenje a i pretplata. E sad za kvalitet slike ne znam. Čini mi se da sam negde čuo da je na mts-u neka od Arena i u hd-u.

A ajo bih uzeo samo ci slot onda je to ipak jedan daljinski manje ????

Link to comment

Nije nijedna u HD-u. Bila je nakratko, ali su onda dodali još Pinkova.

 

A CI slot ne možeš da uzmeš jer je to je otvor s utičnicom u televizoru, možeš da uzmeš CAM koji se postavlja u taj otvor i karticu za njega, ako ih sad daju, pošto su isprva davali samo prijemnike.

Edited by vememah
Link to comment

Pa dobro, ipak je Polaris skuplji i za uvodjenje a i pretplata. E sad za kvalitet slike ne znam. Čini mi se da sam negde čuo da je na mts-u neka od Arena i u hd-u.

A ajo bih uzeo samo ci slot onda je to ipak jedan daljinski manje [emoji6]

Kako skuplji kad je arena paket samo 500 dinara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...