Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

mislim, nije ovo loše ako stvarno bude tako, kome je skupo da prelazi na sbb, može da nastavi da plaća po starom

 

sad treba videti da li se isplati praktično samo za prelazak sportkluba u hd dodatnih 700 ili 1300 mesečno. a da izgubim hbo i verovatno još po nešto :dry:

Link to comment
22 hours ago, mraki said:

Probaj samo da resetuješ ruter. Meni bili nestali neki kanali, posle reseta sve ok.

 

Koji crni ruter, imam onu staru kablovsku, ceo dan trazim kanale po U, VH i VL :D Ne razumem kako ne nema dvojke, nista se nije promenilo od juce, sve isto. 

Link to comment

Gledam sad na “mojSBB”, stoji mi medju dokupljenim TV opcijama Pickbox za 575 din mesečno, i Cinestar Premiere HD za 490 din mesečno. Imam i opciju da deaktiviram, ali ne sećam se da sam je uopšte aktivirao. Kao datum aktivacije stoji 3.11.2017.

Čini mi se da su mi prikom obnove ugovora dali taj Cinestar, za Picbox se ne sećam ali svakako nešto ne koristim/gledam ništa od toga. Da li bi stajalo to tu iako je zapravo dobijeno besplatno prilikom obnove ugovora?:unsure: Da li bih dobio manji račun deaktivacijom toga?

Račun se nije menjao od tog 3. novembra, sve do predhodnog meseca kad su poskupeli 100 din, i ovog kad sam počeo da plaćam fiksni u okviru paketa, do sad je valjda bio dž (prvih godinu dana).

 

edit: trio gold paket je u pitanju i račun je sad u skladu sa onim što piše na sajtu za taj paket.

verovatno je sve onda ok, samo me zbunilo što piše da su to dokupljene opcije od 3. novembra.

Edited by mraki
Link to comment

Cudno. Pogledaj sta je ukljuceno u taj paket al u trio extra gold jeste. Sad cu da vidim mojsbb...

 

edit: kod mene stoji pod ukljuceno u paket.

 

Nesto mi se kroz maglu cini da vi valjda dobiste na godinu ili dve dana a nama je kao za stalno.

 

edit: vidim da imam i neki unify travel. I'm intrigued... Verovatno klasican unify al radi i u okolnim zemljama.

 

edit 2:ne znam na koliko si dobio (maltene sam ubedjen da je 2 godine al nemoj da me drzis za rec) al ti nije ukljuceno u paket

 

https://sbb.rs/paketi/paketi

 

Cini mi se da extra daje dosta vise za 700 kinti mesecne razlike. Definitivno bih rekao da vredi.

Edited by katamaran
Link to comment

Od vikenda kreću novi SK kanali (7-10), prvih nedelju dana slobodno za sve, a od sledećeg vikenda samo za korisnike HIT paketa.

 

 

Prvo na EON, ali uskoro i na D3.

 

 

 

 

SK_NEW_vest_800x450px.jpg

Edited by Jeremija
Link to comment

ali zato kad ima, onda ima previše

 

na ovim će valjda ići nešto što se već prenosi na osnovnim kanalima, samo sa različitih kamera

 

Edited by levi
Link to comment
21 minutes ago, Delija67 said:

I na postojecim kanalima 4 - 6 dobar deo vremena nema nikakvog programa. Koji ce im kurac jos 4 kanala

+1

tu puštaju uglavnom derbije premijer lige :45_persevere:

Link to comment

A koja je fora sa kablovskim kanalima i emitovanjem epizoda nasumično?:unsure:

Kad god sam slučajno naleteo na nešto i hteo drugi put da pogledam i nastavak, oni puste neku sasvim desetu epizodu, iz druge sezone, bez ikakve veze...

Ni pomoću opcije vraćanja unazad im ne možeš ući u trag. Jbte, pa koji je problem pustiti po redu.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...