Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne zezaj, super vijest, radi li na smartu? Imam u paketu 1 smart uređaj a još nisam ni jedan odredio u te svrhe. Na telradu me zanima, kablovskom

Sledeći put najavi da ti prosledim šta treba , da gledaš te arene , sport klubove itd u rasejanju. Mislim, kad mora...
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:


Sledeći put najavi da ti prosledim šta treba , da gledaš te arene , sport klubove itd u rasejanju. Mislim, kad mora...

Treba mi nešto da zna čovjek od 65 da to upali, zna malo u android i to je to 😂😂😂

Link to comment
42 minutes ago, James Marshall said:

Treba mi nešto da zna čovjek od 65 da to upali, zna malo u android i to je to 😂😂😂

Pa nije ovo previše komplikovano, ali ako renne ima nešto onda je to bolje verovatno, pa šibni njemu gajbu piva.Malog.

Link to comment
5 hours ago, renne said:

...

renne imam pitanje, pa ako imas neki info tj. savet.

Menjam stan, tamo je SBB (u zgradi), u stanu trenutno nije prikljucena ni kablovska ni internet (valjda otkazano, jer niko nije stanovao). sta uzeti? Koji paket? Ima li neki popust tj. da li se to racuna kao novi korisnik? Meni ne treba nista specijalno, trenutno imam (valjda) D3 sa doplatom za SK(4,5,...) i OK mi je internet. Ako je bitno trenutno me to kosta 3500 din.

Hvala.

 

Edited by radnik
Link to comment
On 3/8/2018 at 6:06 PM, Apollo Creed said:

 

mene ne.

Poslednji Ikomov korisnik...

 

znači napravili su  mutant pakete za nas,  prema starim ikomovim paketima. radi sve što sam imao  na ikomu, hbo hd, fox hd.. iako su originalno u nekim nabudženim paketima, a  ne rade mi sportkubovi 4-6, koji su u start paketu :isuse: inače kaže batica da može tako da se vozi do daljnjeg, sa ikomovim cenama. nije vremenski ograničeno. za sada :sleep:

 

jedini dobitak je što je n1 u hd-u, i što može da se menja jezik na Eurosportu

 

za sk od 4 do 6 i za sk 1-3  hd, mora da im se ide na noge, da se uzme neki duo paket

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...