Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Bio na Areni film 250 stepenika o zlatu u Bormiju 1987. Rasplakaše se na kraju svi...simpa podsećanje na Kukijevih 11 trojki Amerima i Karijev teror na pripremama. Neša Ilić povredio skočni zglob pred finale, skačući na trampolini :) 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
21 hours ago, spaceploitator said:

Sklonili su ga vec...Ako neko zna gde ima da se pogleda nek baci linak

 

19 hours ago, Have_Fun said:

+1 plz

ima danas u 18:35 na sk3 hd

Link to comment

nesto nocas dokon gledao neke snimke el/ks 90tih, pa onda i statistike i zapadnu mi za oko ocajni procenti kukoca za slobodna bacanja na finalnim utakmicama

sad, nije on ni kroz karijeru izvodio bacanja u preterano visokim procentima, ali ovo je bas lose

a ne pamtim kukoca kao igraca kom se muda skupljaju u odlucujucim utakmicama pa da tome pripisem

 

seca li se neko, jel zaista toliko lose izvodio bacanja kao mlad igrac ili se bas slucajno poklopilo da na te 3,4 finalne utakmice lose sutira?

Edited by pbg12345
Link to comment

Sjajno, hvala

19 hours ago, Giggsy said:

Ima sad na Youtubeu.

 

Sjajno, hvala!

 

Na pocetku Pesic uzima pehar pa nesto pishe, ja na trenutk pomislio da mu Savez dao pehar na revers :-)

Link to comment
  • 2 weeks later...

6t1ook.jpg

 

subota 17:00. jrt. slušao sam negde boru stankovića kako je pričao kad su dogovarali taj termin da nije praksa bila u evropi da se košarka emituje u živom prenosu. posle su valjda španci sledeći krenuli sa prenosima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...