Jump to content
IGNORED

moderisanje drustva


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    22

  • betty

    19

  • morgana

    11

  • Indy

    11

Top Posters In This Topic

lako je tebi miraleme, ti ne moras da otvaras teme, nego zivis od donacija, sorosevcu nijedan. meni uvalili kosku da osmisljavam teme. thanks for nothing, guys. <_<
ne podmeci. meni je jos teze, jer moram da posredno otvaram teme. npr, otvorim topik negde drugde, pa se molim bogu da me ondasnji moderator udostoji slanja na jug. ali, znas ti sve to, samo si ljubomorna. sto je i normalno, jer sam u kratkom roku od djubrista napravio svajcarsku.
Link to comment
pa jesi sad rekla da batalim otvaranje topika, jer je pdf drustvo dovoljno zivahan?
licno nije politicko angry.png zajebavam se, ozbiljno mislim da trenutno ne manjka tema i da nema potrebe na silu otvarati nove ako nismo inspirisane. nego ima tih nekih opstih tema o kojima se uvek moze beskonacno pricati bez jasnog, kako bih rekla, konvergiranja ka nekom konsenzusu, pa ih nabacujem, tek onako licne zabave radi. tema o kojima sam nekad mogla danima da razglabam a danas mi se ne cine zanimljivim. tema kao sto su pitanja koja sam postavljala na svom profilu, nekad davno, dok je jos postojao Forum B92.ergo, ne uzimati me za ozbiljno danas.
Link to comment

Nepotrebno forsiranje i stimulativna angaziranost nisu sinonimi. S tim sto, ako bismo svi razmisljali o tome koliko smo dobri ili losi u otvaranju topica, ovaj forum ne bi ni postojao, a kamoli bilo koji PDF.

Link to comment
pa jos ne znamo da li je beti prihvatila, tako da ako ste spremni da rizikujete, mozemo da se dogovorimo za danas, sutra... sto, je l' frka? :D
Ma ova forumska idila je zrela za malo krljaže. Ja bih, za promenu, samo posmatrao. (I da se stavi onaj Jerry Jerry smajli).
Link to comment

Modice, predlazem da topic o Toshi na mjestu gdje je prestao biti omage, a diskusija krenula u drugom smjeru, odrezete i preimenujete ga - ne znam tocno kako, ali snaci cete se. A onaj prvi dio da se ostavi na muzici za one koji se i dalje zele upisivati u knjigu zalosti.

Link to comment

Predlažem da se usvoji ArleKinov amandman, te da se inkrimirani topic preimenuje u skladu s njim. Ima nas i alternativaca. :)

1.fizička ružnoća (iliti alternativna ljepota, da budem politički korektan) 2.Iako je to hendikep, nije nemoguće zaljubiti se u alternativno lijepu ženu.
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...