Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

Nisam gledala, inace sam dobila preporuku za taj film.

Mozda pogledam, pretpostavljam da ce biti u bioskopima. Deluje pozitivna prica.

Link to comment

Gledao ja. Meni je predivan, napustio sam salu ozaren i s osmehom od uva do uva, ali poznajem Marka i deo ekipe, pa nisam bas objektivan. Mislim da su ljudi na festu jako lepo reagovali, bilo je mnogo smeha, aplauza, pa i poneka suza, ali npr. drugarici je bio ekstremno dosadan i mucan za gledanje. Ko ne voli atmosfericne filmove bez mnogo radnje a sa mnogo price, nece mu prijati.

 

Jako sladak, duhovit i nezan film koji nam skrece paznju koliko smo mali i koliko su nam problemi mali, a nama izgledaju tako veliki. Kako smo preozbiljni i mnogo smesni u toj ozbiljnosti i kako neke male, dragocene trenutke srece lako previdimo, a neke i zaboravimo jer ih previse podrazumevamo, iako ih je cesto premalo.

 

Ima ovde lepa kritika, a i generalno je covek pisao na blogu o dosta filmova sa festa, pa koga zanima nek baci pogled :)

  • Hvala 4
Link to comment
On 2. 3. 2024. at 21:35, Dada said:

...

U Zoni interesa nema krupnih kadrova sto mi je bilo jako zanimljivo, ne vidimo njihova lica izbliza, film lici na trenutke na dokumentarni.

...

 

Džonatan Glejzer često snima skrivenom kamerom.

 

 

ps / Film nisam gledao. Možda nekad. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...