Jump to content
IGNORED

Australian Open 2018


Mil@n

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1n54jd3r

    71

  • Timmy

    63

  • renne

    38

  • Arkadija

    35

3 minutes ago, mlatko said:

Nije mu prvi put, Edmund-Chunga finale

Nisam gledao meč, samo lupam - Dimitrov  svakako nije sinonim za konzistentnost. Odigrao je zaista odličan meč protiv Kirijosa.

U međuvremenu se setih da je i Edmund igrao 2 puta po pet setova.

 

Mislim da Chunga okončava svoju bajku u narednom kolu.

Link to comment
17 hours ago, Djuro said:

Njole je danas bio inferioran u svemu, i to protiv 22-godisnjeg Koreanca koji nikada nista nije osvojio. dakle, ne protiv nekog ozbiljnog igraca.

 

probao je sa dramom, uzdisanjem, gledanjem u nebo, animiranjem publike, ironicnim smejanjem kada protivnik zvizne viner. nista nije pomoglo. a mozda da proba sa borbom, trcanjem za svaku loptu, ubacivanjem servisa, pogadjanjem voleja u prazan teren?

 

to, sto se on izvlaci na "povredu lakta", je cista glupost. nema nikakve sanse da neko igra tenis sa bolom u laktu, a narocito ne na profesionalnom nivou. uozbiljite se.

mislim, ok, mozemo i dalje da se zavaravamo da je on jos uvek neki faktor u danasnjem tenisu ali on nam vec godinu (i po?) dana pokazuje da to nije.

 

smesan je sa svim tim svojim izgovorima, kako vec sam sebi ne dosadi.  

znam da je to taaako srpski ali igraj brate muski, bori se, daj sve od sebe i cestitaj boljem.

zar je to tako tesko?? 

 

ma da, nole nema veze šta mu se dešava, al' zato vidim ima ko zna :wacko:

 

rekao je juče na presu, da je godinu i više igrao sve pijući antiinflamatorne lekove, i poslednjih dana ih opet pije, a što nikako ne voli

 

ma da, nemoguće je igrati sa bolom, kako da ne, setimo se samo nadala i kolena, mora biti da je i on folirao kada je ono bio lošiji top 50 onomad

 

muka me istinski hvata od ovakvih komentara

 

ovaj komentar me potseti na jutrošnje ćaskanje gorice i dragana, kaže na kaleniću priča majka sa sinom (valjda, ako sam dobro čula), kao što ovaj novak više igra, samo nas bruka :isuse:

e ovaj post je tog nivoa

 

jbt, da nije tužno, bilo bi smešno

Link to comment

Sad se ukljucih, nije ovo bas veliko iznenadjenje. Marin solidan, Rafa nije na nivou od prosle godine. 

 

Trenutno govor dela kaze da ce marin da ga pocepa.. Ali... Marin je to. Ali i Rafa je to :D

Link to comment

U polufinalu sa Edmundom je veliki favorit. A dole ko god da mu dodje u finalu, osim dede, mislim da moze lagano.

 

Al Berdih igra turnir zivota. Prosle godine je pricao da ce da napadne neki slem i da se samo za to sprema. Mozda je docekao svoj trenutak. Al prvo mora da pokaze muda koja ga nikad protiv Feda nisu krasila.

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

ma da, nole nema veze šta mu se dešava, al' zato vidim ima ko zna :wacko:

 

rekao je juče na presu, da je godinu i više igrao sve pijući antiinflamatorne lekove, i poslednjih dana ih opet pije, a što nikako ne voli

 

 

jao da, stvarno, rekao je na presu... 

onda ok. sigurno je tako. 

 

a i sta jadan da kaze? da svi brisu patos sa njim on ne moze da pogleda istini u oci? 

 

 

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...