Jump to content
IGNORED

Australian Open 2018


Mil@n

Recommended Posts

Odigrao je mec prakticno bez prvog servisa...to je dovoljno da ima probleme i sa manje kvalitetnim protivnicima od Cunga...borio se koliko je mogao...preveliki pritisak je nosio na svojim ledjima, sto je previse za nekoga ko je rovit i ko je imao takmicarsku pauzu od pola godine...sad mozemo da kontempliramo sbbkbb da je posle W otisao pod noz...ovako, verovatno ce da nastavi da se muci u 2018

Link to comment
  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1n54jd3r

    71

  • Timmy

    63

  • renne

    38

  • Arkadija

    35

Nisam gledao meč, ali vidim da je imao dva asa i devet duplih. Takvu statistiku imao je kada je radio sa Todom Martinom. Vizuelno, taj servis ne liči ni na šta. Ovo ostalo je manje-više ono gdje je i stao prije šest mjeseci.

Čungu svaka čast, vidi se da krvnički radi. Imao je slabu sezonu iza sebe gdje je mislim čak i nazadovao na listi, uzeo je pauzu negdje sredinom godine i tu je krenulo na bolje. Potencijal nikad nije bio sporan.

Ovaj Amerikanac je prošle godine dobio dva meča van čelendžera, a jedan od ta dva je bio Kirjos koji mu je predao. Nestvarna priča.

Link to comment

nikad slabije (u poslednjih 12 godina)  1/4 finale na gs-u

- dobar je čunga lunga, dobar za naslednika ferera, ima mnogo sličnosti sa njim, opasan trkač sa prosečnim servisom i forhandom, činjenica da ga je ovakav djokold 5 puta brejknuo ne deluje obećavajuće za njegovu buduću karijeru, servis, prvi od 180 i drugi od 140km/h, otprilike može sebi dopustiti samo rafaold i i dalje imati šansu za titulu, čung nema ni blizu takvu igru u toku samog poena 

Link to comment

Ne kontam zašto je hirurška intervencije rizik a da čekaš da prođe samo od sebe nije? Već je bio rešio da ide na dugačku pauzu, zalečio bi da su mu glavu amputirali i stavili drugu a ne intervenciju na laktu. 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Mil@n said:

Ne kontam zašto je hirurška intervencije rizik a da čekaš da prođe samo od sebe nije? Već je bio rešio da ide na dugačku pauzu, zalečio bi da su mu glavu amputirali i stavili drugu a ne intervenciju na laktu. 

 

 

averzija od anestezije, lekova i sl. plus su ga strucnjaci savetovali da operacija nije neophodna

Link to comment
30 minutes ago, Mil@n said:

Ne kontam zašto je hirurška intervencije rizik a da čekaš da prođe samo od sebe nije? Već je bio rešio da ide na dugačku pauzu, zalečio bi da su mu glavu amputirali i stavili drugu a ne intervenciju na laktu. 

 

 

 

Ako ne prođe samo od sebe i dalje može da ide na operaciju, ako operacija ne prođe kako treba, nema nazad.

Link to comment
5 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ako ne prođe samo od sebe i dalje može da ide na operaciju, ako operacija ne prođe kako treba, nema nazad.

 

Ne, ja baš mislim suprotno, ako ne prođe samo od sebe može da se pogorša pa da nema nazad. Koliko treba da budeš tvrdoglav pa da u 31. godini mijenjaš tehniku servisa koja je funkcionisala umjesto da se suočiš sa tim da problem postoji.

Link to comment

Nije sve bas tako jednostavno...covek valjda zna bolje od svih nas...plus ima kesa da plati najbolje strucnjake iz oblasti medicine...ocigledno da je doneo odluku za koju je mislio da ce biti najbolja za njega i karijeru...frustrirajuce jeste to sto je imao najmanje povreda i izostanaka od svih iz vrha i ovo je nesto na sta psiha mora da se adaptira...slozicemo se da nije lako

Link to comment
24 minutes ago, keitel said:

 

Ne, ja baš mislim suprotno, ako ne prođe samo od sebe može da se pogorša pa da nema nazad. Koliko treba da budeš tvrdoglav pa da u 31. godini mijenjaš tehniku servisa koja je funkcionisala umjesto da se suočiš sa tim da problem postoji.

 

Ako i posle skoro 2 godine vukljanja te povrede može i dalje da igra na ovom nivou (top 10-15), znači da nije baš toliko loše i kritično, ali definitivno ne može s tim na sam vrh.

Link to comment

Njole je danas bio inferioran u svemu, i to protiv 22-godisnjeg Koreanca koji nikada nista nije osvojio. dakle, ne protiv nekog ozbiljnog igraca.

 

probao je sa dramom, uzdisanjem, gledanjem u nebo, animiranjem publike, ironicnim smejanjem kada protivnik zvizne viner. nista nije pomoglo. a mozda da proba sa borbom, trcanjem za svaku loptu, ubacivanjem servisa, pogadjanjem voleja u prazan teren?

 

to, sto se on izvlaci na "povredu lakta", je cista glupost. nema nikakve sanse da neko igra tenis sa bolom u laktu, a narocito ne na profesionalnom nivou. uozbiljite se.

mislim, ok, mozemo i dalje da se zavaravamo da je on jos uvek neki faktor u danasnjem tenisu ali on nam vec godinu (i po?) dana pokazuje da to nije.

 

smesan je sa svim tim svojim izgovorima, kako vec sam sebi ne dosadi.  

znam da je to taaako srpski ali igraj brate muski, bori se, daj sve od sebe i cestitaj boljem.

zar je to tako tesko?? 

 

Link to comment

Lepo sam vam ja govorio onomad, ovaj spanski gej guru lajf kouc je placen od ATP masona da unisti naseg Noloa, nisu mogli da podnesu onakvu dominaciju jednog Srbina. Cuj postao vegan u sred najvece dominacije, tek tako... ma kako da ne...

 

Sandgren se posle ovog turnira vraca na celendzere tipa Winston Salem i Tallahassee, gde ce ispadati u cetvrtfinalu od uvek augodnih Stefana Kozlova ili Denisa Novikova. A ovde igra kao hipnotisan, sasvim korektan tenis. Neverovatno.

 

Samo Grisa moze izvuce turnir ako osvoji, Berdih nema muda a ostali ili nemaju kvalitet ili su neiskusni da se suprotstave silama zla u vidu placka i spanskog cige.

Edited by Zli Gli
Link to comment
21 minutes ago, Zli Gli said:

Lepo sam vam ja govorio onomad, ovaj spanski gej guru lajf kouc je placen od ATP masona da unisti naseg Noloa, nisu mogli da podnesu onakvu dominaciju jednog Srbina. Cuj postao vegan u sred najvece dominacije, tek tako... ma kako da ne...

 

Sandgren se posle ovog turnira vraca na celendzere tipa Winston Salem i Tallahassee, gde ce ispadati u cetvrtfinalu od uvek augodnih Stefana Kozlova ili Denisa Novikova. A ovde igra kao hipnotisan, sasvim korektan tenis. Neverovatno.

 

Samo Grisa moze izvuce turnir ako osvoji, Berdih nema muda a ostali ili nemaju kvalitet ili su neiskusni da se suprotstave silama zla u vidu placka i spanskog cige.

:laugh::laugh::laugh:

Link to comment

Nije (se) on ni spremao ocekivanjima da osvoji ovo, cim je pristupio prvoj borbi kritikujuci ATP, GS pravila i Witgensteinovu teoriju antimaterije. Dosao je da iskulira. Ne kazem, mogao ga je strefiti splet okolnosti gde bi uz pola sata tenisa svi pristali da mu (se) poklone mec i poljube skute ali eto, drugi put.

Link to comment
3 hours ago, Djuro said:

Njole je danas bio inferioran u svemu, i to protiv 22-godisnjeg Koreanca koji nikada nista nije osvojio. dakle, ne protiv nekog ozbiljnog igraca.

 

 

 

Tsonga sa 22 nije bio ni u prvih 100, čak i Federer prvu veliku titulu osvojio oko 22. rođendana, naravno ovaj nije novi Federer, ali zaključak nema veze sa onim kako je danas odigrao.

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...