Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kecmanović izgubio glat od nekog baš ispodprosečnog igrača. Ući će on u 200, pa 150, ali nisam siguran koliko on ima talenta za elitu.

Ima li vesti za Filipa? Da li će igrati u Americi?

Link to comment

Kecmanovic je u Dalasu dobio Krajiceka (bivseg top100 igraca) i Frantangela (106. igraca na svetu). Oba meca u 3 seta. I danas u cetvrtfinalu puko od 234. igraca (Kecman je 204.). I ti posle ovako dobrog turnira to napises...

 

Sa ovim je usao u 200 i od ponedljka ce najverovatniji biti 194.

Link to comment

Inace, na tom celendzeru u Dalasu ucestvuje i Nishikori. Prosao je u polufinale. Nije mu lose to da se vrati prvo na nekom celenedzeru.

 

A nase medije izgleda ne zanimaju ni Janko ni Filip. Nisam skoro nista video o njima. Raspitacu se preko nekih kontakata u savezu, bas me zanima sta je sa njima i hoce li se uskoro vracati.

Link to comment

Gledao sam Kecmanovica protiv Krajiceka i malo protiv Fratangela, bio je odlican. Na momente pokazuje bas maestralan talenat. 

 

Kako je izgubio uz svega 2 dobijena gema od Junga, stvarno mi nije jasno. Junga sam gledao bar 5-6 puta, bas bezvezan i bezopasan igrac, mnogo slabiji od oba prethodna Miomirova protivnika. Smeo sam kucu staviti da ce pobediti, sokantan rezultat za mene.

Vrlo su tanki zivci kod Kecmana, ako krene lose ima tendenciju da se raspadne. Pretpostavljam da je to bio slucaj, ili neka povreda. 

 

U svakom slucaju steta, bas sam se radovao duelu sa Nisikorijem.

Link to comment

Meni samo nije jasno kako može da se toliko raspadne da izgubi od Junga. I prošle nedelje je imao sličan poraz. Valjda će doći vremenom rutina. Mislim da ove mečeve mora da izvuče na čist talenat, a ne da se posle prve propuštene bl raspadne.

Link to comment

Janko je operisao zadnju lozu obe noge, mozda se krajem marta vrati na teren.

 

Filip ahilova tetiva, oko 1.marta se ocekuje povratak.

 

Al nista nije izvesno, ovako bi trebalo da bude...

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...