Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Бог хара и даље....

Quote

"Možete zamisliti koliko ću slaviti gol Zvezdi"

Napadač crno-belih Ognjen Ožegović rekao je da je izuzetno motivisan da postigne gol u "večitom" derbiju, jer je to zacrtao pri dolasku u Partizan.

Jedan od mojih ciljeva koje sam zacrtao po dolasku u Partizan jeste da pomognem ekipi da pobedi u derbiju. :blink:Isto kao što sam rekao pred Jang Bojs da ću dati gol i da ću pružiti svoj maksimum... Bio bih najsrećniji čovek na svetu kada bismo ostvarili taj cilj", rekao je Ožegović.

UTtVXhp.jpg?1&key=6d6d301734ea1b1999a0b7

Link to comment
  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

dobro su pročitali, ali malo površno i na  prvu loptu, uglavnom očiglredne stvari. Partizan agresivna igra bez igre, a Zvezda surova timska kolektivna odbrana počevši od Boakyea i Pešića. i dobar zaključak da je i jedno i drugo lični projekat trenera . instant rezultat danas za danas. koji ne ostavlja mnogo šta na čemu bi moglo da se gradi ubuduće, posle njih opet sve na 0

što je i dalje napredak u odnosu na prethodni period. odlično je kada je klub prepoznatljiv po treneru, pogotovo kada treneri uspeju da se nametnu uprkos živopisnim likovima iz uprava

Link to comment

Spocitavaju zvezdi i partizanu to sto nema mladih igraca, kao da su mladi igraci garant nekog kontinuiteta i rada na duze staze imajuci u vidu da se oni prvi rasprodaju. Pa nama 1 matori stranac donald igra u klubu duze nego bilo koji mladi igrac koji se pojavio poslednjih godina. A taj dinamo za kojeg kazu da je prepun megatalenta je ispao od 1 skenderbega, kojeg je kasnije glatko dobio hrkljusarski partizan.

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Spocitavaju zvezdi i partizanu to sto nema mladih igraca, kao da su mladi igraci garant nekog kontinuiteta i rada na duze staze imajuci u vidu da se oni prvi rasprodaju. Pa nama 1 matori stranac donald igra u klubu duze nego bilo koji mladi igrac koji se pojavio poslednjih godina. A taj dinamo za kojeg kazu da je prepun megatalenta je ispao od 1 skenderbega, kojeg je kasnije glatko dobio hrkljusarski partizan.

Ja sam razumeo spominjanje mladih igrača u kontekstu njihove monetizacije, i tu su u pravu. Jedini igrači koji su ostvarili značajne transfere iz CZ i Partizana (kao i ostalih klubova regionatm) su domaći, mladi igrači.

Neka značajnija zarada od transfera stranaca je pre izuzetak nego pravilo.

Link to comment
Just now, tangodelta said:

Ja sam razumeo spominjanje mladih igrača u kontekstu njihove monetizacije, i tu su u pravu. Jedini igrači koji su ostvarili značajne transfere iz CZ i Partizana (kao i ostalih klubova regionatm) su domaći, mladi igrači.

Neka značajnija zarada od transfera stranaca je pre izuzetak nego pravilo.

Rekli su da zvezda i partizan nemaju igrace za reprezentaciju u buducnosti, sto opet ne mora da bude tacno, jer ne vidim zasto krsticic, rodic i pesic ne bi jednog dana igrali za reprezentaciju, bez obzira na to sto imaju vise od 19 godina. Moze igrac da napreduje i sa 25 i da bude igrac za reprezentaciju, kao sto i supertalentovani(tm) 19-godisnjak moze kasnije da se raspadne.

Link to comment

Matic, Krsticic, SMS, Zivkovic, Tadic, a na klupi Maksimovic, Milivojevic, Fejsa, Kostic i Ljajic bi bio veoma seksi vezni red, toliko seksi da bi prestao da navijam za Kolumbiju i poceo za nas. Svi iz Dinama. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Rekli su da zvezda i partizan nemaju igrace za reprezentaciju u buducnosti, sto opet ne mora da bude tacno, jer ne vidim zasto krsticic, rodic i pesic ne bi jednog dana igrali za reprezentaciju, bez obzira na to sto imaju vise od 19 godina. Moze igrac da napreduje i sa 25 i da bude igrac za reprezentaciju, kao sto i supertalentovani(tm) 19-godisnjak moze kasnije da se raspadne.

Pogledaj samo roster Srbije koji je izneo kvalifikacije, to su sve redom igrači koji su otišli u inostranstvo kada su imali između 19 i 22 godine.

 

Naravno da ima izuzetaka i da neko sa 25 godina može da napreduje, samo se ne događa često u domaćoj ligi, jer je za napredak potrebno okruženje koje stimuliše napredak.

Neće Krstičić, Rodić i Pešić napredovati igrajući 3 ozbiljne, 3-6 poluozbiljnih i 30 trening , da ne kažem zatvorenih, utakmica. Ova godina je opet izuzetak, jer igrate i Europu.

Link to comment
14 minutes ago, W.F.C. said:

Kog racunas u poluozbiljne, Vojvodinu? :14_relaxed:

Ne mislim ni na jedan klub konkretno, to je manje-više broj utakmica van derbija koje CZ/Prtzn ne pobede u sezoni.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...