Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

25 minutes ago, Filozof manijak said:

E da, ovaj detalj nisam najbolje skontao: jel je Vrangel na samrti provalio da Aljoša radi za Crvene i truje ga? 


Aljoša mu recituje stihove neke od pjesama koje pjevaju o nepobjedivoj CA, Vrangel tako shvata ko ga truje i nastavlja da recituje drugu strofu pjesme.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

joj kolko je iritantna ova glupaca od zene od doktora.

a potpuno genijalna scena je kad baca krvavu masku na prvu stolicu u hodniku, sta ima veze, ko kad ide sa pijace pa okaci kesu dok se izuje. i koja je bila poenta belinog stekanja u kuci kad je doneo sesir da isprovocira krojaca? ogavno neuverljivo to izgleda, najslabiji deo ionako slabe serije, nekoliko klipana sede pred kafanom i izigravaju favele rio de zaneira.
mogli su jos ljudstva i kulisa iskoristiti, il jos bolje, da odu u bilo koju selendru na jugu, i da spontano snime scene na ulici.

Link to comment
33 minutes ago, ToniAdams said:

joj kolko je iritantna ova glupaca od zene od doktora.

a potpuno genijalna scena je kad baca krvavu masku na prvu stolicu u hodniku, sta ima veze, ko kad ide sa pijace pa okaci kesu dok se izuje. i koja je bila poenta belinog stekanja u kuci kad je doneo sesir da isprovocira krojaca? ogavno neuverljivo to izgleda, najslabiji deo ionako slabe serije, nekoliko klipana sede pred kafanom i izigravaju favele rio de zaneira.
mogli su jos ljudstva i kulisa iskoristiti, il jos bolje, da odu u bilo koju selendru na jugu, i da spontano snime scene na ulici.

to ima smisla jedino ako je i Kristica bila sa ostalim cicama (a bilo ih je) na inicijaciji Mahta kad ti je posekao omiljenu.

 

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

pa mislim da nije, vidis da je zgrozeno ugledala nesvakidasnji prizor

Nisam obratio paznju na njenu facu, ali ako je tako, onda je bas slabo mesto. Mislim, bas do sada dr Pele deluje kao indijanac kome se desavaju takvi bazicni faulovi....

edit: Sad sam pogledao, deluje ne previse iznenadjeno, sa mucninom, jbmli ga...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
20 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nisam obratio paznju na njenu facu, ali ako je tako, onda je bas slabo mesto. Mislim, bas do sada dr Pele deluje kao indijanac kome se desavaju takvi bazicni faulovi....

edit: Sad sam pogledao, deluje ne previse iznenadjeno, sa mucninom, jbmli ga...

meni deluje iznenadjeno al pre svega zgrozeno, nemam pojma, mozda riba tako glumi srecu

15 minutes ago, Frank Pembleton said:


A ona doktorova žena/devojka kojim ona dijalektom priča?


 

stokavskim

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...