Jump to content
kud u maglu Simoviću

letnje računanje vremena

52 members have voted

1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

• da
      32
    • ne
      20

Recommended Posts

ToniAdams

jebote, šta ložiš ljude bezveze???

ovaj video govori o povećanom broju infarkta kada je, pazi sad PROMENA VREMENA NAIJZRAŽENIJA (misli se, naravno, na naglu promenu vremenskih prilika)...

s kim ja prokrastiniram celo jutro, idem lepo da se udavim u kadi.

:lolol:

p.s. ljakse mudro zbori o ovih 6 sati skraćenog radnog vremena. to bi bio 1 pomak... ostalo su trice...

u pravu je meaca, meni baš teško padnu te nagle promene temperature, ja sam za da se ukinu.

pt 2.0

u pravu je meaca, meni baš teško padnu te nagle promene temperature, ja sam za da se ukinu.

jebote, jutros sam se probudila po staaarom vremenu sama od sebe u 5.

i mislila na maezzu.

moram se skinuti sa foruma

:D

edit. on d plas sajd - nisam dobila infarkt miokarda.

Edited by pt 2.0

ToniAdams

Pa nije ti ponedeljak :fantom:

Frile

jebote, jutros sam se probudila po staaarom vremenu sama od sebe u 5.

i mislila na maezzu.

moram se skinuti sa foruma

:D

edit. on d plas sajd - nisam dobila infarkt miokarda.

Da živim gore u švedskama i finskama, i meni bi srce preskakalo svaki put kad me nešto podseti da zimi dan traje od 10 do 3.

Ovde - dovoljno je dočekati 22. decembar,  a on doleti pre nego što sam se opasuljio. Posle 22, svaki naredni dan je duži i lepši.

(naravno i ja se sada budim ranije ali i dalje uspevam da uredno kasnim na posao)

pt 2.0

Da živim gore u švedskama i finskama, i meni bi srce preskakalo svaki put kad me nešto podseti da zimi dan traje od 10 do 3.

Ovde - dovoljno je dočekati 22. decembar, a on doleti pre nego što sam se opasuljio. Posle 22, svaki naredni dan je duži i lepši.

(naravno i ja se sada budim ranije ali i dalje uspevam da uredno kasnim na posao)

Mislimo (i kasnimo) isto od A do Ž.

nezvanova

nisam ispratila citavu diskusija, ali meaca je u pravu jer to pomeranje vremena sasvim sigurno utice na sve ljude, cak na sva ziva bica, s tim da neke to pogodi vise, neke manje... evo, objasnjavali ovogodisnji nobelovci za medicinu upravo to. i meni su npr. lekari preporucivali da lezem pre 23h, zbog jetre i hormona, a 23h leti i zimi nije isto... 

a sto se tice usteda energije, objasnila cirkovicka da nam je jos onomad, klasicnim komesarskim metodama taj argument uvaljen.

strucnjaci (prof. dr branislav todorovic) se bunio i opovrgavao ga jos ihahaj....

pt 2.0

Pa nije ti ponedeljak :fantom:

pa jeste :fantom:

nisam radila 2 dana, imala sam neka... preča posla.