Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

  1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

    • da
      59
    • ne
      38


Recommended Posts

Pa ako ćemo o domovima zdravlja, ajde prvo da gledamo prvi i najvažniji savet, a to je da je preduslov za normalan život da čovek bude zdrav, srećan i bez stresa. Pa onda da vidimo kako se to najlakše rešava globalno.

 

možda ima neki antibiotik da se prepiše?

Link to comment

nije iskljucheno da ljudi imaju izvor svojih problema u prirodnim pojavama. ali osim u sluchaju ozbiljnih bolesnika koji imaju ozbiljne primarne bolesti, favorizovanje neslaganja sa prirodnim pojavama je postalo 1 vazan problem u zivotu nominalno zdravih ljudi i koncentrisanje solidnog dela zivota oko toga. imam utisak da je taj koncept zivota dominantan poslednje decenije, strashno je chim svane, uglavnom zbog kosmichkih i atmosferskih pojava, na koje se nema apsolutno nikakav uticaj. vec nashi roditelji nisu percipirali stvari kao takve, a kosmos konstantno okrenut protiv njih :(

 

moja baba je govorila ljutish se na vetar ^_^

 

Naravno, niko ne priča o bolesnim ljudima, već o ljudima koji izmišljaju bolesti koje si odlično opisala u ostatku posta.

Link to comment

Izvini, ljakse, ali ovo nisu tvrdnje samo internet lekara, i domovi zdravlja daju takve izjave.

 

Ministarstvo zdravlja je pred pomračenje Sunca 1999. godine svim zdravstvenim ustanovama poslalo uputstvo o zamračivanju prozora, ne izmišljam, držao sam ga u ruci.

 

Čuj, Domovi zdravlja. A na stolu većine zaposlenih Kurir i Informer. :lolol:

Link to comment

možda ima neki antibiotik da se prepiše?

 

Terapiju antibioticima i strogu bezglutensku dijetu je glupo i pominjati, toga svako treba da se drži, uz čašu vina uz svaki obrok (britanski naučnici utvrdili) i što više mleka, da očvrsnu kosti i zatvori se fontanela (Pelagić).

Link to comment

Terapiju antibioticima i strogu bezglutensku dijetu je glupo i pominjati, toga svako treba da se drži, uz čašu vina uz svaki obrok (britanski naučnici utvrdili) i što više mleka, da očvrsnu kosti i zatvori se fontanela (Pelagić).

Valja i musku decu nazivati Vuk, Lav ili slicno snazno ime - dobro je protiv vestica i uroka!

Link to comment

Pa ako ćemo o domovima zdravlja, ajde prvo da gledamo prvi i najvažniji savet, a to je da je preduslov za normalan život da čovek bude zdrav, srećan i bez stresa. Pa onda da vidimo kako se to najlakše rešava globalno.

Znaci i ti si pristalica pristupa po kome ne treba resavati manje probleme ako nisu reseni oni veci? Meni je to, priznajem, nerazumljivo.

Link to comment

Ministarstvo zdravlja je pred pomračenje Sunca 1999. godine svim zdravstvenim ustanovama poslalo uputstvo o zamračivanju prozora, ne izmišljam, držao sam ga u ruci.

 

Čuj, Domovi zdravlja. A na stolu većine zaposlenih Kurir i Informer. :lolol:

I posle se pitamo otkud ovoliki antivakseri.

Link to comment

Znaci i ti si pristalica pristupa po kome ne treba resavati manje probleme ako nisu reseni oni veci? Meni je to, priznajem, nerazumljivo.

 

Ne, ja sam pristalica pristupa da najsitnije kozmetičke promene treba da se rešavaju po automatizmu i tiho, i da se ne razglaba o njima i da se ne predstavljaju kao neki specijalno bitni koraci u rešavanju. Čuj, rešavanje dva potencijalno crna ponedeljka godišnje je neko mudo u odnosu na 363 dana stresa i jebavanja u zdrav mozak. Kako da ne.

Link to comment

Pa ako ćemo o domovima zdravlja, ajde prvo da gledamo prvi i najvažniji savet, a to je da je preduslov za normalan život da čovek bude zdrav, srećan i bez stresa. Pa onda da vidimo kako se to najlakše rešava globalno.

u dom zdravlja nosimo shjekiru, i na prvo pominjanje i smanjite stres, apliciramo uredjaj -_-

 

psihosomacki -_-

 

Ministarstvo zdravlja je pred pomračenje Sunca 1999. godine svim zdravstvenim ustanovama poslalo uputstvo o zamračivanju prozora, ne izmišljam, držao sam ga u ruci.

kad su doshli po domove zdravlja nije se bunio niko, chak ni dom zdravlja :lolol:

 

Ne, ja sam pristalica pristupa da najsitnije kozmetičke promene treba da se rešavaju po automatizmu i tiho, i da se ne razglaba o njima i da se ne predstavljaju kao neki specijalno bitni koraci u rešavanju. Čuj, rešavanje dva potencijalno crna ponedeljka godišnje je neko mudo u odnosu na 363 dana stresa i jebavanja u zdrav mozak. Kako da ne.

+200.

Link to comment

Ne, ja sam pristalica pristupa da najsitnije kozmetičke promene treba da se rešavaju po automatizmu i tiho, i da se ne razglaba o njima i da se ne predstavljaju kao neki specijalno bitni koraci u rešavanju. Čuj, rešavanje dva potencijalno crna ponedeljka godišnje je neko mudo u odnosu na 363 dana stresa i jebavanja u zdrav mozak. Kako da ne.

Razmisli malo. Ako se protivis ukidanju pomeranja kazaljki ti u stvari odmazes strani za cija prava navodno brines. Da bi to sto kazes imalo smisla treba da pokazes na koji nacin ova inicijativa odmaze onome za sta se zalazes. Ako ona to ne cini, ne postoji nijedan razlog da joj se protivis.

 

Treba biti realista i podrzavati svaku razumnu inicijativu*. Ako cekamo svetsku revoluciju nacekacemo se.

 

*uslovno receno, jos se nismo slozili oko toga

Link to comment

Ako se protivis ukidanju pomeranja kazaljki ti u stvari odmazes strani za cija prava navodno brines.

 

Kako to misliš, kojoj strani? Pa evo samo na ovoj temi imaš pola-pola stavove oko toga. A ne verujem da bi se iko sa te strane™ bunio da se uvede šestočasovno radno vreme.

Link to comment

Kako to misliš, kojoj strani? Pa evo samo na ovoj temi imaš pola-pola stavove oko toga. A ne verujem da bi se iko sa te strane™ bunio da se uvede šestočasovno radno vreme.

Na strani radnog coveka koji arguably* ima u proseku vise zdravstvenih problema, arguably ponekad sa fatalnim ishodima. Stavovi protiv ne navode nijedan dobar razlog osim "saljenja" i ovo sto ti kazes, "postoje preci problemi". Niko nije napisao da bi mu smetalo ukidanje promene sata, dok je nekoliko njih izjavilo da im ona smeta.

 

 

*ni oko ovoga nismo dosli ni do kakvog zakljucka

 

 

Dakle, pitanje svih pitanja koje zasenjuje sva ostala - da li je u pitanju senzacionalizam i klinike lazu ili zaista pomeranje vremena ima veze sa povecanim zdravstvenim problemima?

Edited by Meazza
Link to comment

Niko nije napisao da bi mu smetalo ukidanje promene sata, dok je nekoliko njih izjavilo da im ona smeta.

 

Pa napisalo je nekoliko njih da će im faliti duži dan leti. A faliće i meni, mada mi smeta kraće spavanje. Ja sam od onih koji ne funkcionišu normalno do 9-10 ujutro, a isto tako ne volim ni mrak kad se vraćam sa šljake. Misliš da sam jedini?

Link to comment

Na strani radnog coveka koji arguably* ima u proseku vise zdravstvenih problema, arguably ponekad sa fatalnim ishodima. Stavovi protiv ne navode nijedan dobar razlog osim "saljenja" i ovo sto ti kazes, "postoje preci problemi". Niko nije napisao da bi mu smetalo ukidanje promene sata, dok je nekoliko njih izjavilo da im ona smeta.

 

 

*ni oko ovoga nismo dosli ni do kakvog zakljucka

 

 

Dakle, pitanje svih pitanja koje zasenjuje sva ostala - da li je u pitanju senzacionalizam i klinike lazu ili zaista pomeranje vremena ima veze sa povecanim zdravstvenim problemima?

Meni bi smetalo da se ukine pomeranje sata. Neopisivo se radujem kad nam vrate izgubljeni sat.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...