Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Ma kida covek u odbrani a i skace tri metra iako je belac. Plus je prejak fizicki, u rangu sa Lebronom i Hauardom. Znaci, ne postoji apsolutno nijedan razlog da se ne popisa po Pejinoj karijeri u narednih x godina a od Divca je vec bolji, realno, kao i Teo madjija.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
33 minutes ago, Joe D said:

to razumem, samo ne razumem tvoju potrebu da se nicim izazvan bavis time kako ja kome odgovaram na forumu. 

 

Sto da ne, forum je diskusionog tipa. Mogu da primetim kako benigno precutis glupost i okarakterises je ko white man can't jump u zavisnosti od toga ko pise a ne sta pise. Licemerstvo 1/1

Link to comment
8 minutes ago, zakintos said:

Je l' to samo ja primecujem da je Bogdan kriminalan u odbrani i da ne zna gde udara glavom? ili to nije neko merilo, nego samo koliko ubaci?

 

Da. Ne znam kako si gledao minut jedan, samo minut da bi to zakljucio.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Sto da ne, forum je diskusionog tipa. Mogu da primetim kako benigno precutis glupost i okarakterises je ko white man can't jump u zavisnosti od toga ko pise a ne sta pise. Licemerstvo 1/1

ne baljezgaj, leba ti. 

 

Link to comment
58 minutes ago, theanswer said:

mislim, ako je u nečemu bogdan bolji od očekivanog to je odbrana protiv nba igrača i to ne protiv bilo kojih

 

slazem se

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

mislim, ako je u nečemu bogdan bolji od očekivanog to je odbrana protiv nba igrača i to ne protiv bilo kojih

+1 

Na momente baš odigra jako dobro

Link to comment
kad ste se vec dotakli bryanta. evo kako su ga iguodala i david west upoznali po prvi put.
 
 


Uđeš u tuđu svlačionicu, tražiš lika da mu kažeš da ćeš mu dati 50 poena večeras. :Hail:
Link to comment

Ja se uvek prvo setim valjda je Drobnjak negde pricao Radmanovicev deo, Kobe sutira tamo besomucno i pridje mu Radman jednom u fazonu ej, Kobe sam sam u cosku na trojci, a Kobe, pa sta stojis trci na skok. Kraljina :D

Edited by Grandilof
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...