Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Da Bogdan ne igra sa poludebilima veceras bi lagano dobili samo na njegove asistencije. Jebo mater ako nisu preko 10 otvorenih suteva promasili posle njegovih dodavanja.

 

Ove sezone on je u ovakvim Kingsima i ne vredi pricati sbbkbb. Uveren sam da ce veoma brzo imati u skoro svakom mecu 15+ poena i 5+ asistencija. Cini mi se da ni blizu ne pokazuje koliko moze, i da je pitanje dana kad ce da eskplodira i natrpa nekom 30 poena.

 

Ja se nisam ovoliko lozio na nase u NBA (od Tea ne ocekujem mnogo manje), cak ni kad su igrali Divac i Stojakovic. Mislim da su Bogdan i Teo (Jokica je suvisno i pominjati) klasa kakve mi nismo nikad u NBA imali.

Link to comment

Ja sam bas voleo taj tim Sacramenta, ne samo nase. Ne secam da sam bio smoreniji, nego kada su izgubili onu seriju protiv Lakersa (eventualno WC 1990. i Argentina).

Sada je idealna prilika da pocnem ponovo sa aktivnim gledanjem, kada vec imamo par vrhunskih igraca u ligi.

Edited by Miljenko
Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

Carski

 

Ja sam mislio da ce se ovo desiti GSW kad je presao KD. 

 

Btw, mnogo mnogo mleka i Jokic i Bogi i Teo treba da popiju da mogu da pomisle da mogu u istu recenicu s Pejom. Ej, covek je bio drugi na spisku aktivnih igraca po broju ubacenih trica u karijeri u NBA (mislim iza Alena), i mislim treci ikada u trenutku penzionisanja (Redzi Miler),  i to s procentom od preko 40% na nivou 13-godisnje karijere u NBA. :ziga: A nije se stekao, prangijao je kad god stigne. Drzi i onaj rekord valjda iz NO kad je prvih 20 poena ubacio na tekmi za svoj tim, bez da ga je iko prekidao.

 

Koliko mi je bilo krivo sto nije uzeo s Kingsima (kad su svi vikali da je play-off sisica i choker, a realno bila je i kradja), mislim da su mi omiljene utakmice u ovom veku bile one kad je Dallas metlirao LAL na putu do titule, bila je ona jedna utakmica gde su ih Peja s klupe i Terry masakrirali, i Kidd je bio tu, skup velikih careva na jednom mestu.  

 

Hocu reci, ne verujem da ce bilo ko od ovih dostici te visine. Teo, Jokic (mozda ove sezone debituju), Bogi, Bobi, Bjelica, Kuzmic, Raduljica i Nedovic - dakle svi nasi NBA reprezentativci iz ove ere ukupno imaju 50 minuta plejofa. I tacno 0 njih mogu zamisliti kako su u vrhu bilo cega u istoriji ove lige.

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Pa sad
Gotivim ih neograniceno, a da li su bas klasa kakvu nikada nismo imali.. ne znam.. jbg.. ipak je Peja zario ligom

 

Zivi bili pa videli :D 

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

 

Sigurno bi vise napredovao, uglavnom gledajuci taj takmicarski pritisak sa klupe.

 

Sto se blamiras? Bogdan igra dosta bolje nego sto sam ocekivao pre pocetka sezone. 

Link to comment

Izvini, pitacu te sledeci put za dozvolu pre nego sto postujem.

Igra dosta bolje nego sto sam i ja ocekivao ali je nekako i logicno. Kingsi su kvaliteta nekog Armanija ili Pamese, veteranima u ekipi seva paja za sve, domaci mladji igraci su limitiranog kvaliteta a on je dosao kao Evropljanin sa dobrom reputacijom i logicno je da ce da se lozi bez obzira sto su jedan od najgorih timova u ligi. Zato i kazem da je ovo idealno mesto za njega trenutno, verovatno bi bio ubijen u pojam da mu se desava nesto slicno kao Bobiju ili recimo Bjelici proslih sezona, kad su uglavnom bili mahaci peskirima.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Gledao i ja sinoć i ako se za onakvu partiju kaže da nabija statse, onda, da ga jebem. Ljudi ovde iz nekog razloga imaju pik na Bogdana, ok, neki od njih sa sasvim razumljivim razlozima, ali opet sam gledao neko staro piskaranje iz Rija, i ono je ludilo, šta se sve moglo pročitati tamo, i to od strane nekih forumaša koje sam recimo dosta cijenio.

Having said that, malo se i pretjeruje, teško je da povjerujem da neko od naših igrača koji su sada tamo može imati karijeru kao Stojaković.  

Link to comment
8 hours ago, Timmy said:

Da Bogdan ne igra sa poludebilima veceras bi lagano dobili samo na njegove asistencije. Jebo mater ako nisu preko 10 otvorenih suteva promasili posle njegovih dodavanja.

 

Ove sezone on je u ovakvim Kingsima i ne vredi pricati sbbkbb. Uveren sam da ce veoma brzo imati u skoro svakom mecu 15+ poena i 5+ asistencija. Cini mi se da ni blizu ne pokazuje koliko moze, i da je pitanje dana kad ce da eskplodira i natrpa nekom 30 poena.

 

Ja se nisam ovoliko lozio na nase u NBA (od Tea ne ocekujem mnogo manje), cak ni kad su igrali Divac i Stojakovic. Mislim da su Bogdan i Teo (Jokica je suvisno i pominjati) klasa kakve mi nismo nikad u NBA imali.

 

nemoj jbt. 

Link to comment

divac igrao u lejkersima finale prvu sezonu i kasnije uvek plej of

stojaković

kuki tri titule sa čikagom

dražen,rađa,danilović..

a bogdanu bi bolje bilo da igra u plej of ekipi gde je sve podređeno uspehu a ne neodgovornom silovanju i zajebavanju u odbrani.makar uzimao manje minuta..

 

 

Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

to kad je ori pokupio onaj otpadak i sokno s vrha...bolan momenat odista.

 

I to Divac umjesto da zgrabi loptu baca je Oriju iz odbojke u ruke.

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

I to Divac umjesto da zgrabi loptu baca je Oriju iz odbojke u ruke.

 

Quote

My ex was a Celtics fan so she was talking all kinds of shit thru out the game! So at the time out she was walking around the crib saying the Fakers are dead!" "it's all over!" I'm like we still got a shot Kobe or Shaq are gonna pull it out you watch! NO! IT'S OVER BABY! I'm like ok they lose I buy you a Celtic jersey they win and I get 60 days of anytime I want it booty. She's like bet! She was butt naked during the post game interviews lol! That's my dawg to this day! Much love Tanya !!!

 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...