Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

31 minutes ago, Miljenko said:

Koja je fora sa Oklahomom. Kako gube od ovih smesnih timova (meni i kompletan New York nije nikakav). Retko gledam NBA, pa da priupitam.:)

 

ofanzivno igraju dosta loše, slab je protok lopte, a bez lopte je kretnja još gore, dosta situacija kada jedan igra a ostali samo gledaju. plus melo za mene daleko od superstar igrača u ovoj ligi, a i rasel za svoje standarde ne igra dobro u poslednje vreme. sa ovim rosterom je smejurija da budu na ispod 50% sa svim onim problemima koje ostale ekipe na zapadu imaju. logično bi bilo smeniti donovana ali nisam siguran da bi to mnogo pomoglo. u zavisnosti od toga koga bi doveli verovatno, moralo bi da bude neko jače ime. što se mene tiče uprkos svim njegovim obožavaocima na forumu, riba smrdi od glave. 

 

 

Edited by theanswer
Link to comment

houston moze da zahvali prestiju kako se cini sada. 

 

mnogo me zanima kako ce houston izgledati u playoffu. vece sanse sam pre sezone davao oklahomi zbog odbrane ali kako ovi igraju u napadu to je milion puta gore od houstona.

 

inace, poslednjih nedelja se prica kako james flertuje sa houstonom. ispao bi jos veca pizda nego kada je presao u miami.

Link to comment

18 поена на крају за ББ. Још кад би играо више са првом петорком а мање са дивљином, било би још боље. Ал полако.

Link to comment
19 minutes ago, bradilko said:

baš suprotno.u ozbiljnoj ekipi sa takmičarskim pritiskom bi više napredovao.ovo su teški indijanci.totalni haos i neodgovornost

 

Sigurno bi vise napredovao, uglavnom gledajuci taj takmicarski pritisak sa klupe.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...