Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

i lowry. ispred dragića. 2 igrača toronta, 2 klivlenda, 2 bostona i 2 vašingtona i nijedan iz četvrte ekipe na istoku. 

 

grin kao all star je isto smehotresno. njemu je titula nagrada, on nije jebeni all star igrač ako se ovo što se uzima kao kriterijum za ostale igrače uzima kao neki all star kriterijum

Edited by theanswer
Link to comment

A mogli bi da nacrtaju neku akciju za Love-a umesto sto se samo izdrkavaju na njemu. Lik je bio ubica kod Adelmana, a kod Lua je Pero Antic bez odbrane.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

Klivlend je u potpunom raspadu, sto su manje vise i zasluzili. Zanimljivo da i Boston ima problema, izgubise 4 utakmice za redom. Najverovatnije su svi sem onih manijaka smoreni i lenji pred all-star.

Link to comment

nju orleans dobija još jednu neizvesnu završnicu, sada je holidej uglavnom rešavao pred kraj. imaju 3 go to guy-a za kraj i primećuje se u njihovom skoru. mogu biti koska u prvoj rundi

Link to comment

gledao nase nocas/jutros naizmenicno dok nisam zaspao

mislim da ih necu gledati duze vremena

nervira me njihov status u ekipama

moguce da je to sve na mestu i da onim sto pokazuju i treba da bude tako, ali mene nervira

dok sam gledao imali su ubedljivo najbolji +/- "index" u svojim ekipama i najmanje uzetih suteva

 

tea preskace grifin, preskace ga lu, ajde to i ok, klasa su, mogu manje vise protiv svakog 1 na 1, ali preskace ga sad i onaj valas jbt

vadi ga to sto je plej i sto uglavnom on prevodi loptu i zapocinje akciju, da nije toga imao bi 0 poena i asistencija

istina i on je kilavo sutirao

 

ako se neko pita otkud to da je bjelica najvise igrao, pa tibs je to zamislio tako da bjelica igra od pocetka, onda ga izvuce minut ranije od ostatka strtne petorke, pa vrati posle dva minuta da igra sa ovom cetvoricom sa klupe :D

da se povredi jos trojica igraca, kapiram da bi ovaj igrao sa 6 igraca ukupno :D

uglavnom, bjelicina uloga u napadu se svodi na coskarenje i mahanje rukama. uglavnom je na kontra strani od lopte. uopste ne ucestvuje u vecini napada

a onda valjda izgori, pa cesto kad dodje do lopte isiluje nesto, sto uopste ne lici na njega

 

Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Teov jedini kos bio tip-in iz skoka u napadu preko Baynes-a. :D 

i to u prvom napadu :D

gledam i kapiram, jbt u prvom napadu, ofanzivni skok i poeni, pa jos preko centra, ima da se razgoropadi sad i ubaci 30 ko iz sale, kad ono tuga :(

 

 

Link to comment

Jedini problem nasih je sto im ne ulaze sutevi kada siluju. Ono vece kad je Bogdanovic imao 6-6 za tri poena odmah je pao Zach Lowe tvit kako je zreo za first team rookie postavu. On je od tada sutirao 14 od 35. Jako je bitna konstantnost da bi te trener, saigraci i novinari pocelui da shvataju ozbiljno u odnosu na nekog tamo lika iz Sokovije™. Tu je Jokic uspeo da napravi razliku. Iskreno, mislim da Tea boli kurac nesto preterano da bude u spotlight-u a Bogdanovic ce vremenom postati bitniji. Evo, vec su ga izabrali za neki all-star kurac palac. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...