Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Pisao sam vec, moraju ostala cetvorica da ginu u odbrani da bi dobili magiju u napadu. Tako da statistika nije luda - Teo timski madjija i u udbrani :D

Edited by Timmy
Link to comment
36 minutes ago, theanswer said:

Teška majmuncina, Love igra odlicnu sezonu. Ako je neko najmanje kriv za posrtanje Klivlenda to je on.

 

+1, verovatno i najbolju sezonu u zadnjih x godina

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

npr. pomenutu razliku u duelu sa vilijamsom su svega dva, tri puta pokusali koristiti, odnosno toliko puta je dobio loptu

 

da je ikad razvio igru ledjima mozda bi ga vise koristili kad ga preuzmu kepeci

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Svlacioncia Kavsa se navodno okrenula protiv Lava i ima glasina da ga nude okolo. Pre mi deluje da ce ga Elbidji iskoristiti kao zrtvenog jarca za ove partije u poslednje vreme.

covek je maltene na trade blocku otkad je stigao iz trejda. 

 

ja imam teoriju da james namerno usporio i igra lose jer sprema alibi za sutiranje luea.

 

inace prosle sezone delovalo da je atmosfera u ekipi bas dobra kad ono irving letos trazi trejd i sada ovo sa loveom. 

Link to comment
7 hours ago, 189- said:

covek je maltene na trade blocku otkad je stigao iz trejda. 

 

ja imam teoriju da james namerno usporio i igra lose jer sprema alibi za sutiranje luea.

 

inace prosle sezone delovalo da je atmosfera u ekipi bas dobra kad ono irving letos trazi trejd i sada ovo sa loveom. 

 

mislim da je ovo oko love-a jasno ko će biti dežurni krivac ove sezone. jebiga ne može da bude lue, kad je on lebronova ekipa, ne može da bude JR koji igra najgoru sezoni ikada jer je lebronova ekipa, ne može vejd ekipa, ne može TT rič pol mu menadžer, ne može ajzea, još je rano da se iseru po njemu, daj love-a

Link to comment

inače čini se da je trejd džordža hila u klivlend sve bliži. šampert, fraj i neki pik koji nije bruklinov su u igri kako sad izgleda

 

u isto vreme lilard je navodno zatražio razgovor sa vlasnikom oko puta kojim franšiza ide

 

što se kavaija i spursa tiče, verovatno nije sve idealno ali ubeđen sam da se tu ništa neće desiti

Edited by theanswer
Link to comment

love je bio glavni krivac sve dok nisu uzeli titulu, nakon toga se smirilo evo do ovog trenutka.

 

frye ce verovatno buy-outovati. bilo bi zanimljivo videti gde ce zavrsiti. posluzio bi npr okc-u.

Link to comment

ako divac uspe da izvuče neki pik i šamperta to bi bio dobar deal za sakramento imajući u vidu da bi lako poništili grešku sa potpisom hila tokom leta. uštedeli bi po deset miliona po sezoni ako uopšte šampert opt-inuje ugovor na leto

Link to comment

ovo vreme edita me ubija

 

biće all star vesti večeras

 

za početak tompson i drejmond su izlgasani na zapadu

 

batler i lilard takođe. plus tauns. 

 

porzingis i beal na istoku

Edited by theanswer
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...