Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

kavalirsi jure Džordža Hila. spominje se i Lu Vilijams kao meta. ne vidim da će Klipersi da trejduju Lua, spominju se JR Smit i Tristan Tompson u trejd bloku. sa druge strane Hil je viđen da ide iz Sakramenta, koja je kvota da će Divac da pokupi Žižića ili Osmana iz Klivlenda iako mu ni jedan ni drugi ne trebaju?

 

sa druge strane aj da vidimo ko će da bude ovogodišnja Atlanta koja će da solidnog igrača Kavsima čisto eto tako jer ga Lebron traži i dobije apsolutno ništa zauzvrat. i da, JR i TT su apsolutno ništa. eventualno šampert i pik bruklina imaju neku vrednost

Edited by theanswer
Link to comment

pistonsi izgubili 4. za redom, na 50 su procenata i ispod plejof linije na istoku

 

možda ovog trejd dedlajna svg skupi muda i promeni sve konačno ili bi mogao da promeni sebe

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

pistonsi izgubili 4. za redom, na 50 su procenata i ispod plejof linije na istoku

 

možda ovog trejd dedlajna svg skupi muda i promeni sve konačno ili bi mogao da promeni sebe

 

negledljivi su otkako se povredio jackson, on im je 50% napada cak i u ovom motion offense sistemu.

Link to comment

Meni je Boston simpa, a tek od njih očekujem kvalitetan basket u skladu sa razvojem koji je primjetan i koji mi se dopada (pravac u kom idu)

 

Ali na nivou konfe jeste očaj živi, brdo franšiza bez smisla, koncepcije i mozga

Link to comment

najveci hajlajt istoka su niksi. na ovakvom istoku oni deset godina ne mogu da udju u plejof sa jednim izuzetkom. sa sve tolikim trzistem koje privlaci slobodne igrace i nikakvom konkurencijom.

Link to comment

Da, jbt, oni su uzeli fenjer od Bruklina koji se svojevremeno upucao između ostalog onim mega dilom i za kog sam mislio da će sto godina biti najjadniji klub Istoka, ali ipak su im neuporedive situacije, NYK su poznata franšiza iz najvećeg grada, za ovo što oni rade je stvarno potrebno mnogo truda, da se ovako kanališ na ovakvom istoku

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...