Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

5 hours ago, freakns said:

e konjurdo, rekao je Grandi da placa veceru jer su osvojili SB... ja sam se branio da ne mora, ali bio je uporan... pa bi mogli da sletimo do njega jedan dan kada ti zena dozvoli

 

Vas dvojica supaka, cele sezone me zezate. Barem cu sada malo mnaje slusati monologe o Tampi i SB '03. A ovaj drugi postuje sa mog kompa dok ja trcim unaokolo od srece po stanu pa se quote sa fona :laugh:. Ali dobro oprosteno vam je barem ste navijali sad na kraju kad je najvise trebalo (da mi je neko pricao) i jos sad mi nista ne moze pokvariti raspolozenje. Sto se tice vecere mogao si i sinoc kao covek da dodjes, bilo i ica i pica, znao si i sam da ces gledati tekmu, e sad sto te mrzelo sa omiljenim da podjes sta cu ti ja. Dogovorite se pa banite kad hocete.

 

Sto se tice superbowla, trebalo je lakse da dobijemo, ali odbrana posle onakvog prvog jos gora u drugom. Nikako to nisam ocekivao, dopustili smo par stvarno debilnih play-eva, inside rush nista, LBs nista ne mogu da pokriju. Ali ko te pita u St. Nicka we believe, sad je napad odigrao fantasticno, protiv Minny i Atlante odbrana, samo nek' smo se mi odvukli do titule. Za mene najiscekivanija u sportu od kada pratim ovo, a to je odavno.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja uopste ne znam odakle ti ideja da te necemo i dalje zezati?

i voleo bih da se ubelezi ko je verovao od pocetka u Folciku, a ne ko ti! a i Milos je lepo rekao da je Wentzara bottom 15 QB u ligi i da nije bitan za vasu igru... ispada da smo nas dvojica vise verovali od tebe!

Link to comment

Ko je rekao da ja ne verujem u Folciku, mada ona 4 sata za njihov Bozic protiv Raidersa gde sam bdio do jutra su se bas trudila da me ubiju, izgoreo sam tu tekmu. :D

I nemo' mi dirate Wentzaru.

Link to comment
3 hours ago, Grandilof said:

 

 

 

Sto se tice superbowla, trebalo je lakse da dobijemo, ali odbrana posle onakvog prvog jos gora u drugom. Nikako to nisam ocekivao, dopustili smo par stvarno debilnih play-eva, inside rush nista, LBs nista ne mogu da pokriju. Ali ko te pita u St. Nicka we believe, sad je napad odigrao fantasticno, protiv Minny i Atlante odbrana, samo nek' smo se mi odvukli do titule. Za mene najiscekivanija u sportu od kada pratim ovo, a to je odavno.

 

I meni. Cestitam nam obojci :D

 

Mislim da nisam gledao utakmicu gde su OL ovoliko suludo izdominirale.

Link to comment

Gledao opet reprizu, po meni kljucan momenat utakmice kada je Pederson odlucio da idu na cetvrti daun na svojoj polovini sest minuta pre kraja utakmice (pri vodstvu Petsa 32-31)... Tu su bukvalno psiholoski preokrenuli mec (vec vidjen scenario)

Edited by Geo
Link to comment
19 hours ago, Geo said:

Gledao opet reprizu, po meni kljucan momenat utakmice kada je Pederson odlucio da idu na cetvrti daun na svojoj polovini sest minuta pre kraja utakmice (pri vodstvu Petsa 32-31)... Tu su bukvalno psiholoski preokrenuli mec (vec vidjen scenario)

 

apsolutno. ne samo psihološki, već su nastavili odličan napad do tada i ostavili brejdija na sajdlajnu. kockanje, ali nije moglo drugačije.

 

15 minutes ago, n i k o n said:

Poslao mi drugar ovo pa rekoh da podelim i sa vama

brady_wr.jpg

 

lol

Link to comment

ovo miriše na krafta da ostavlja rezervnu opciju u slučaju da mu beličik još jedared dirne u sina brejdija. mekdanijels je imao sastanak sa kraftom pre odluke o odbijanju koltsa. pretpostavljam da mu je obećao da u slučaju beličikovog svilenog gajtana, on preuzima mesto hc-a.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...