Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako se metorska kiša ne pojavi na pravom mestu u pravo vreme, moraće se navijati za Beličika...što gaže Tičer, ipak on ima svoje prste u sva četiri NYG prstena.

Link to comment
On 1/14/2018 at 9:07 PM, renne said:

I to je tačno

Edit: hteo sam reći da sudije ne greše samo u korist NE, kako je ovde opšte prihvaćen aksiom

 

greške sudija su nekako random pa na kraju utakmice uglavnom ispadne da se međusobno poništile. npr sudije zeznu Chiefse kad dosude forward progress kod onog Mariotinog fumbla, ali zeznu i Titanse kad kod povrede Kelcea previde čist fumble. kad sudije greše u korist NE onda je to bude one-sided pljačka koja rešava utakmicu.

ali da, generalno si u pravu, greše sudije i u korist drugih. i svi su isti.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

 

greške sudija su nekako random pa na kraju utakmice uglavnom ispadne da se međusobno poništile. npr sudije zeznu Chiefse kad dosude forward progress kod onog Mariotinog fumbla, ali zeznu i Titanse kad kod povrede Kelcea previde čist fumble. kad sudije greše u korist NE onda je to bude one-sided pljačka koja rešava utakmicu.

ali da, generalno si u pravu, greše sudije i u korist drugih. i svi su isti.

 

 

 

daj odluci se, jel su sada varali ili su im sudije pomogle?

mozda je Brady ispumpavao lopte?

ili je Belacek koristio crnu magiju?

 

 

Edited by 3opge
Link to comment

Ja sam danas opet gledao i onaj fumble mi nije jasan...Zasto je zaustavljena igra? Ticher rece da je sudija dosudio fumble pre pistaljke, ja sam danas bas obratio paznju, igrac Jaguarsa je uzeo loptu, pao na zemlju, niko ga nije dodirnuo, ustao i nastavio da trci...Nisam cuo kad je sudija prekinuo igru, ali zasto je prekinuo, to ne razumem...

Stvaro ne kapiram...

Link to comment

Zasto je zaustavljeno ? Prosto, da Jaguarsi ne bi postigli TD. Ovako pistaljka i sudi down by contact, pa ko ga sljivi. A u sustini je trebalo da se pusti ceo play pa onda da pregledaju je li bio down, sto kako si rekao u ovom slucaju nije bio, jer kad je dobio possesion Lewis ga nije ni dotakao.

Link to comment
  • 2 weeks later...
36 minutes ago, teacher said:

jebo ga i fudbal i pare i sve

a moglo ga je nešto, ko ostalu čeljad, da spršti na džadi, o čemu svjedoče ođe prisutni spomenici sa volanima.

Link to comment

Hall of Fame, Class of 2018: Randy Moss, Brian Urlacher, Ray Lewis, Brian Dawkins, Terrell Owens, Jerry Kramer, Robert Brazile and Bobby Beathard.


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...