Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

pfff uočlista može da se pravi samo kad upadneš u neku ligu. obrisah onu ligu od juče, ode i uočlista i sve.

 

ajde mi lepo da lupimo neki vremenski limit na trenutak kad ćemo da otvorimo te lige, trebaće vremena da se sve organizulje ljucki. npr. da se smislimo do prvog avgusta, a onda da kreiramo lige pa da se spremamo za draft.

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Ja fantazi sajt ne otvaram pre sedmog, još mi samo treba da mozgam mesec dana...do tad eventualno mogu da bude nekonstruktivan na topicu i toeto :fantom:

Link to comment

Ja bih se mozda i vratio u Draft, narocito sa ovim novim formatom. Mada nisam jos odlucio skroz, imam vec 1 tim u regularnoj igri, a po svemu sudeci bice jos 1 tim za draft, sa nekim drugim drugarima™.

 

Mozda ce mi biti mnogo da pratim sve.

Behemothe, jel si smislio šta ćeš?

ja odoh trećeg avgusta na more, divljina, ograničen do neupotrebljiv internet... dajte da sastavimo te lige pa da se makar naprave uočliste za nas letovalištem izazvane :(

Link to comment

Pa ajde, računajte i na mene.

 

Čitao sam pravila juče, da li neko može da mi pojasni tačno razliku između "waiver" i "free agency" modova? Onako kroz primer, kako bi to izgledalo u praksi, nešto ne mogu da zamislim kako će to da izgleda.

Link to comment

e ekstra, onda bi ovo bio spisak:

 

ducca

Redoran

Ruxin

San Epifanio

zoki

pantelia

Gylfi

malkin

cvrlle

Bogotac

John Coltrane

adasevic

Azdaja

Svarog

Prslin

Timmi

Behemoth

keljans

 

18, dve lige po 9 i milina.

 

što se mene tiče, više bih voleo da rendomizujemo sastav liga nego da prenosimo rezultate iz DIY lige. tako još i ima šanse da upadnem u ligu sa Prslinom :fantom:

još oko toga da se dogovorimo pa da počinjemo.

Link to comment

Pa ajde, računajte i na mene.

 

Čitao sam pravila juče, da li neko može da mi pojasni tačno razliku između "waiver" i "free agency" modova? Onako kroz primer, kako bi to izgledalo u praksi, nešto ne mogu da zamislim kako će to da izgleda.

Ako je free agency možeš odmah da ga uzmeš i ne zavisi od drugih dok je waiver "ograničeno" slobodan tj ako više igrača hoće da ga uzme dobija ga onaj koji je pre na redu za waivere..

 

Edit : waiver period traje par dana

Edited by zoki
Link to comment

 

 

što se mene tiče, više bih voleo da rendomizujemo sastav liga nego da prenosimo rezultate iz DIY lige. tako još i ima šanse da upadnem u ligu sa Prslinom :fantom:

još oko toga da se dogovorimo pa da počinjemo.

Ovo je posao za random generator brojeva :fantom:

Link to comment

Kraj radnog vremena, pravo vreme za generator :fantom:

 

Po spisku koji je malkin gore napravio to bi značilo da u jednu ligu idu : ducca, Ruxin, Gylfi, malkin, cvrlle, Bogotac, adašević, Aždaja i keljans

Druga : Redoran, San Epifanio, zoki, pantelia, John Coltrane, Svarog, Prslin, Timmi i Behemoth 1ecdd85ca8cfc1a0c1f6746f73faaec2.jpg

Link to comment

Ako nemate ništa protiv spiska, ja ću večeras da napravim ligu i šaljem kod mojima..

 

E sad, dajte predloge za datum, sreda ili četvrtak (9. ili 10. avgust), vreme recimo 22h

 

Edit: pošto nas je nepar, jedan se ladi po kolu.. Ima li ovde uvek neugodnog averagea, pa da stavimo 10 učesnika po ligi? Ili ostavim 9 pa on sam automatski ubaci :unsure: pre će biti ovo drugo :)

Edited by zoki
Link to comment

Јес' да је мало касно али се јављам, ако ме примате, да будем десети у једној групи. Чисто да не стављате овај просечан тим јер вас је непаран број. Ако је касно или ако вам је десет тимова превише због броја драфтованих играча, онда ништа.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...