Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Ducco, brate, čime si im hakovao sajt. Celu noć sam osvežavao prozor i kada se ovaj baksuz najzad pojavio bio sam siguran da nije prošlo više od 30 sekundi otkako su ga ubacili. I ladno pušiona :isuse:

 

Uzmem Mouru da ne bude totalna propast, kad jutros eno ga sa crvenim trouglom. Otvorim, piše "lični razlozi". E pa stvarno...

Link to comment
4 hours ago, zoki said:

Nisam pogledao tim tri GW-a, eto ko vodi u našoj ligi :cool: Sad sam čak i  napravio dva transfera, neće na dobro da izađe :huh:

 

Ne brini, resicemo i to.

Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

Ducco, brate, čime si im hakovao sajt. Celu noć sam osvežavao prozor i kada se ovaj baksuz najzad pojavio bio sam siguran da nije prošlo više od 30 sekundi otkako su ga ubacili. I ladno pušiona :isuse:

 

Uzmem Mouru da ne bude totalna propast, kad jutros eno ga sa crvenim trouglom. Otvorim, piše "lični razlozi". E pa stvarno...

 

Ja i dalje nisam skapirao kako im funkcioniše prioritetisanje kod transfera tj onih wavera, ali mislim da nema veze ko ga je pre zapljunuo nego se redosled prioriteta valjda vrti u krug pa sam ovo kolo pretpostavljam bio pri vrhu, čist user. Ali kako mi je i Giroud prošao to mi je već misterija.

Link to comment

Ono kad te u kebap pretvore razni Naughtoni...

 

Čestitke Svarog-kralju čiji krstaši su najzad izašli trezni na bojno polje i lako pregazili moje pomoćno osoblje. Dok mi se heroji ne vrate sa onog sveta realno nemam čemu da se nadam.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nastavlja se klackalica na vrhu, bravo Zoki!
Sledece kolo ukrstamo protivnike ja na Praslina (kog je Zoki tukao), a Zoki na Beowla (koji je tukao mene).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Прошло коло за два бода, ово за бод... Не вреди, ову сезону ћу морати да потиснем довољно дубоко да ми направи бар један тик. 

Link to comment
Nastavlja se klackalica na vrhu, bravo Zoki!
Sledece kolo ukrstamo protivnike ja na Praslina (kog je Zoki tukao), a Zoki na Beowla (koji je tukao mene).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk


nisam dirao tim od meča sa tobom :D
šta ti je dobra selekcija na početku :fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...