Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

Последњи сам и објективно најгори у обе лиге. Какво ослобађајуће искуство! Нема више стреса, фрке, анксиозности... Један потпуни мир и равнотежа, унутрашњи баланс и опште задовољство. Свима најтоплије препоручујем.

 

У ствари, имам идеју како да вам помогнем: хајде одмах да се договоримо да избаците најбоље играче. Ја ћу све да их покупим и да се изложим стресу, а ви можете у лузерски спа који тренутно једини настањујем. 

 

Кул?

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Nisi poslednji.

Sve ostale konstrukcije su ti bazirane na pogrešnoj premisi.

 

Predlažem pivo. Kao kratkoročno rešenje. Na duge staze - BHA, Burnley i Man City klupa (Pep će morati da krene još jače da rotira).

Link to comment

Htedoh da čestitam protivniku u prošlom kolu jer sam igrao bez Kejnare, Sonare, Sančezare i Lanzinare. Onda se logujem i vidim da njemu pola Draft tima čine vedete WHU. Pomislim u sebi kako ću da izgubim sa 3-4p razlike i smorim se samo tako, na kraju ga pobedim na Edersona odnosno penal koji je odbranio.

 

Karma će zato danas da se uravnoteži pa ću izgubiti uprkos tome što mi ona četvorica igraju dupli meč.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Не капирам зашто ми систем није прихватио трансфер Масуаку - Лапорта. Ништа ми не иде ове године, чак ни трансфери. :isuse:

Link to comment
[mention=282]ducca[/mention] marnuo si mi aubu ispred nosa:fur: 


Jesam uspeo? Nisam proveravao :D Vise srece neg pameti, mada nikad se ne zna. A imali smo i Girouda pod nosom, u utorak je bio free a transfer u CFC izvestan i ja ni ne odem da proverim reko sigurno ga neko ima :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...